viral

    Nagranie zobaczyło już 50 milionów osób.

    Jakiej choreografii nauczyli naszych prowadzących?

    Jeff Obeng znany jest w sieci jako Mufasa. Nagranie, na którym tańczy, podbiło Internet w 2019 roku. W jednej chwili jego spokojne życie zmieniło się o 180 stopni. Dziś jest gwiazdorem, ma wiele sukcesów na swoim koncie i udziela wielu wywiadów. Czy sława go zmieniła?

    Od 20 stycznia Internet żyje zdjęciem amerykańskiego kongresmena - Berniego Sandersa, które zostało zrobione podczas zaprzysiężenia Joe Bidena. Zapytaliśmy eksperta od mediów społecznościowych Rafała Ferbera, dlaczego memy z Amerykaninem stały się tak popularne i przy okazji przypomnieliśmy najpopularniejsze viralowe akcje. Śmiechów nie było końca!

    Pies Bohun do biura chodzi w krawacie. Oczywiście w casual fridays może z niego zrezygnować. Ostatnio został również gwiazdą Intrentetu. Wystąpił w reklamie, która stała się viralem. Według dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera - w tym wypadku przepis na sukces był prosty: "to było tak złe, że aż wspaniałe". Jak wygląda relacja Bohun - klient? I jaka jest recepta na viral? Sami zobaczcie!