Parenting

Przyznała się do zbierania zębów córki. "Pachną jak noworodek"

Parenting

Autor:
Zofia
Wierzcholska
"Jak mama i córka"

Matki z córkami często łączy silna więź. Tak jest w przypadku bohaterek show "Jak matka z córką", który można oglądać w kanałach TLC i Discovery Life. Jedną z pokazanych w programie kobiet jest Laurie, która od lat kolekcjonuje zęby swojej, dorosłej już, pociechy. Czy relacja między rodzicem a dzieckiem może czasem przekraczać granice dobrego smaku?

Jak matka z córką. Bohaterki: Sara i Laurie

Macierzyńskie uczucia kobiet, żywione do ich dzieci, są zawsze wyjątkowe i zwykle trwałe. Jeszcze bardziej unikalna relacja łączy matki z ich córkami. Oprócz pięknych przykładów wzajemnej miłości zdarzają się jednak sytuacje, gdy ta więź bywa z różnych powodów zaburzona. Jest ona patologiczna nie tylko wówczas, gdy wydaje się słaba, ale również wtedy, kiedy matki i córki łączy zbyt silne przywiązanie. Tymi ostatnimi przypadkami zajęli się autorzy programu "Jak matka z córką", który można oglądać na TLC i Discovery Life.

Bohaterkami show są m.in. Laurie i Sara. W jednym z odcinków ta pierwsza ujawniła, że zbiera zęby swojej córki, od kiedy ta zaczęła je tracić. - Trzymam wszystkie mleczaki Sary. Są w szufladzie obok mojego łóżka. Mogę je oglądać kiedy tylko mam ochotę. Mam je, tak jak ciebie i miłość, która nas łączy. [...] Pachną jak noworodek – stwierdziła Laurie, pokazując pamiątkę córce.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Zwyczaj Laurie, choć może wydawać się osobliwy, dla Sary jest powodem do dumy. Dziewczyna jest szczęśliwa, że matka podróżuje z jej zębami po Stanach Zjednoczonych i nie rozstaje się z nimi nawet podczas wakacji. Ten niezwykły sposób przywiązania sprawia, że Sara ma kłopoty ze znalezieniem partnera, który spełni jej wygórowane oczekiwania.

- Mówiłam Miguelowi, że nie traktuje mnie tak wyjątkowo, jak mama. [...] Powiedziałam: "Mama trzyma moje mleczaki, a ty nie trzymasz niczego". Użyłam tego przeciwko niemu - powiedziała.

Zdaniem Laurie obecny chłopak córki nie jest odpowiednio oddany Sarze, a dziewczyna zasługuje na kogoś o wiele lepszego. - Chcę mieć pewność, że będzie z kimś, kto będzie ją kochał i o nią dbał. Ona chce zaangażowania kogoś, kto będzie ją kochał tak jak ja. Nie jestem pewna, czy Miguel to właściwy facet - stwierdziła matka bohaterki.

"Jak matka z córką". Co to za program?

"Jak matka z córką" to program, który emitowany jest na kanałach TLC i Discovery Life. Przedstawia wyjątkowe pary bohaterek, które łączy intensywna więź. Matki i córki prezentowane w show spędzają ze sobą niemal każdą wolną chwilę, wspólnie chodzą na podwójne randki, planują przyszłość i ingerują w swoje życie miłosne. Czy ta relacja może być zbyt bliska?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Sol de Zuasnabar Brebbia/Getty Images

Pozostałe wiadomości