Pogoda

Nadchodzi łagodne ochłodzenie. Środa będzie pochmurna i deszczowa

Pogoda

Źródło:
TVN Meteo
Pogoda na 5-6.07.2022

Środa zapowiada się pochmurna. Pojawią się opady i silniejsze podmuchy wiatru. Po męczących, upalnych dniach, można spodziewać się ochłodzenia.

Prognoza pogody na środę, 6 lipca 2022

W środę temperatura będzie wahać się pomiędzy 20-25 st. C. Najchłodniej na Pomorzu Podhalu, gdzie słupki rtęci mogą spać nawet do 18 st. C. Wiatr umiarkowany i porywisty. Na silniejsze podmuchy należy przygotować się nad morzem oraz w czasie burz. Wówczas prędkość wiatru osiągać będzie do 60 km/h.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane i duże. Jedynie na południowym zachodzie małe. Miejscami przelotne opady deszczu oraz lokalnie burze. Przewidywana suma opadów do 20 mm.

Pogoda w Warszawie

W środę mieszkańcy stolicy nie zobaczą błękitu nieba - prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. Maksymalna temperatura do 25 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Możliwe przelotne opady deszczu.

Więcej informacji o pogodzie znajdziesz na TVN Meteo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Adam Barabasz

Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Yuko Yamada / Getty Images

Pozostałe wiadomości