Newsy

"Paloma" - nowa brazylijska telenowela na antenie TTV. Główna bohaterka musi przewartościować swoje życie

Newsy

Telenowela brazylijska "Paloma" (oryg. tyt. "Bom Sucesso", 2019) w sierpniu zadebiutuje na antenie TTV. To historia kobiety, która nagle dowiaduje się, że zostało jej jedynie kilka miesięcy życia. Jak wpłynie na nią ta szokująca wiadomość?

"Paloma" - o czym jest nowa telenowela TTV?

Życie może - i musi - być czymś więcej niż tylko stawianiem czoła przeszkodom, a pozwalanie sobie na codzienne przyjemności nie powinny być wyjątkiem. Jak często o tym zapominamy? Już w sierpniu przekonają się o tym widzowie nowego serialu "Paloma" na antenie TTV, w którym tytułowa bohaterka w ciągu jednego dnia traci nadzieję na wszystko. Stając śmierci twarzą w twarz, musi przewartościować swoje życie. Jaki wpływ będzie miała na nią sytuacja, w której się znalazła?

Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich.

Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.

"Paloma" - kiedy premiera?

Telenowela "Paloma" zadebiutuje na antenie TTV już 16 sierpnia. Premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 14:35. Seria dostępna również będzie w serwisie Player.pl

Zobacz wideo: Za co kochamy latynoskie telenowele?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości