Oświadczenie TVN S.A w sprawie działań KRRiT

tvn
tvn
Zarząd TVN S.A. wydał oficjalne oświadczenie w sprawie działań KRRiT. "Brak przedłużenia koncesji dla TVN Style i wypowiedzi szefa KRRiT są kolejnym bezprawnym atakiem na amerykańskiego inwestora i wartości łączące nasze kraje" - czytamy.

Oświadczenie w sprawie działań KRRiT

Ważą się losy należącego do spółki TVN S.A. programu TVN Style. W środę na posiedzeniu KRRiT odbyło się głosowanie w sprawie przyznania koncesji na nadawanie programu na kolejne 10 lat. Jego wynik pozostał nierozstrzygnięty. Firma wydała oświadczenie.

- Struktura właścicielska TVN Warner Bros. Discovery nie budzi żadnych wątpliwości. Potwierdzają to wyroki sądów, liczne opinie prawne i decyzje KRRiT przyznające koncesje kanałom naszej grupy. Brak przedłużenia koncesji dla TVN Style i wypowiedzi szefa KRRiT są kolejnym bezprawnym atakiem na amerykańskiego inwestora i wartości łączące nasze kraje. Zarząd TVN S.A. - czytamy w oświadczeniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości