Pogrzeb Kacpra Tekielego. Jego żona Justyna Kowalczyk-Tekieli zwróciła się z apelem

Pogrzeb Kacpra Tekielego
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kacper Tekieli zmarł tragicznie w Alpach
Kacper Tekieli zmarł tragicznie w Alpach
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Kacper Tekieli zginął w szwajcarskich Alpach. Jego ostatnie pożegnanie odbędzie się we wtorek, 30 maja. Justyna Kowalczyk-Tekieli podała szczegóły ceremonii we wpisie w mediach społecznościowych. Wystosowała też apel do osób, które będą chciały przyjść pożegnać jej męża,

Pogrzeb Kacpra Tekielego - szczegóły

Pogrzeb Kacpra Tekielego odbędzie się w środę, 30 maja o 14:30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim. O terminie ostatniego pożegnania poinformowała żona wspinacza Justyna Kowalczyk-Tekieli, która zwróciła się z prośbą.

Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd. wspomóc schronisko dla zwierząt (schroniskopromyk.pl). Mój kochany Mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie im pomagał. Bardzo również proszę o uszanowanie prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty
- napisała na Facebooku jedna z najbardziej utytułowanych biegaczek narciarskich.

Jak dodała, uroczystość będzie miała charakter świecki.

Kacper Tekieli zginął w Alpach Szwajcarskich. Miał 38 lat

Informacja o tym, że Kacper Tekieli nie żyje, wstrząsnęła światem sportu. Wybitny wspinacz, zmarł podczas realizowania ambitnego projektu górskiego.

- Zginął w lawinie, w czwartek (18 maja) odnaleziono jego ciało - przekazał Jerzy Natkański, dyrektor Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki w rozmowie eurosport.tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości