Policja odnalazła zaginione rodzeństwo. 11-latka i 12-latek zniknęli rok temu

Autor:
Daria
Pacańska,
wac//az
Źródło:
TVN 24

Od prawie roku policja z High Springs na Florydzie szukała rodzeństwa, jedenastoletniej Brooke Gilley i dwunastoletniego Adriana Gilleya. Na szczęście dzieci w końcu się odnalazły. Co się z nimi działo przez ten czas?

Stany Zjednoczone. Odnaleziono porwane dzieci

Dzieci zostały odnalezione 1 lutego w supermarkecie Winn-Dixie na Florydzie. Były przebrane, co miało utrudnić ich rozpoznanie. Rodzeństwo przebywało niemal 2 tysiące kilometrów od domu, który znajduje się w Liberty w stanie Missouri. Okazało się, że zostały porwane przez matkę Kristi Nicole Gilley, którą wcześniej pozbawiono praw rodzicielskich. Policji udało się namierzyć kobietę dzięki oznaczeniom na jej samochodzie. 36-latkę aresztowano za uprowadzenie swoich pociech. Nakaz wydano już w lipcu zeszłego roku.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Policja szukała rodzeństwa od prawie roku

Policja poszukiwała dzieci od 15 marca 2022 roku. Po dwóch miesiącach funkcjonariusze ustalili, że Brooke i Adriana mogą przebywać z biologiczną matką w Kalifornii.

Dzieci po odnalezieniu zostały oddane pod opiekę Departamentu ds. Dzieci i Rodzin na Florydzie. Wkrótce wrócą do rodziny.

Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie TVN 24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska, wac//az

Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: Miami Herald/Getty Images

Pozostałe wiadomości