Pielęgnacja twarzy i ciała

Masaż twarzy pomocny w walce o piękny i młodzieńczy wygląd. Mistrzynią w jego wykonywaniu jest Lari Yugai

Pielęgnacja twarzy i ciała

Aktualizacja:

Lari Yugai jest ekspertką manualnego modelowania twarzy. Dzięki jej pracy skóra nabiera młodzieńczego wyglądu. Przychodzą do niej również chcący o siebie zadbać mężczyźni. Jak taki masaż twarzy wykonać samodzielnie w domu? W studiu programu zaprezentowała to sama specjalistka.

Lari Yugai – manualne modelowanie twarzy

Lari Yugai urodziła się na Sachalinie, a w jej żyłach płynie japońsko-koreańska krew. Sama o sobie mówi też, że jest Polką. Od 53 lat zajmuje się terapią manualną stóp i twarzy. Jak to się zaczęło? W wieku 12 lat stwierdziła, że nie podoba się jej własny nos. Były to też czasy, gdy zachwycała się fotografiami z amerykańskimi gwiazdami. Lari postanowiła upodobnić się do jednej z nich.

Oczywiście nie wyszło, ale zmianę taką u siebie na twarzy zrobiłam. Bez czytania, bez niczego. Po prostu widziałam to zdjęcie i stwierdziłam, że ja też chcę mieć coś takiego u siebie

- wspominała swoje pierwsze działania.

Z czasem ukończyła w Tel Awiwie studia związane z medycyną alternatywną oraz liczne szkolenia i kursy dotykające technik masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

Manualne modelowanie twarzy – efekty

Lari Yugai zauważyła, że na świecie Polki słyną z urody i zadbania, jednak taki pozytywnych komentarzy nie słyszy się w kierunku naszych panów. Dlatego im też dedykuje swoje masaże. Korzysta z nich m.in. 48-letni Grzegorz Daniluk.

Przede wszystkim pierwszą rzeczą, którą bym chciał opowiedzieć, to jest brak chrapania po tych zabiegach. Myślę, że na pewno powinniśmy dbać o swoje twarze jako mężczyźni. To nie jest tylko efekt samego ogolenia się

- powiedział w materiale i przyznał, że ludzie uważają go za dużo młodszego.

Lari Yugai podkreśliła, że nie działa ze skórą tylko z głębokimi mięśniami twarzy. Dzięki ich rozpracowaniu jest ona bardziej napięta i zyskuje młodzieńczy wygląd. Widać to na przykładzie jej samej. Specjalistka ma 70 lat, a gładkiej twarzy mogłoby jej pozazdrościć wiele osób.

Jak zrobić masaż twarzy w domu?

O młodzieńczy wygląd twarzy możemy zadbać również w naszych domach. Radą służy Lari Yougai, która pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Podczas spotkania zaprezentowała, jak pomóc sobie z podbródkiem, przy występujących kurzych łapkach lub zmarszczkach na czole. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się też, że w naturalny sposób, bez stosowania wypełniaczy, da się też powiększyć usta.

Dzięki takiemu uciskaniu twarzy, możemy sobie również pomóc w przypadku problemów z innymi częściami ciała.

Na twarzy, tak jak na stopach, na rękach bardzo dużo jest tych punktów

- uświadomiła Lari Yugai.

Pełną instrukcję znajdziesz w poniższym materiale.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Zabiegi pozwalające wrócić do wyglądu sprzed ciąży. Lekarka: "Po nich znowu można czuć się seksownie"

Polki wydają 1414 zł rocznie na kosmetyki. Magda Pieczonka przekonuje, że taniej nie znaczy gorzej

"Raz, dwa, trzy - piękna Ty!". Niezwykła metamorfoza Marty - konkretnej i zdecydowanej policjantki

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Reporter: Bartek Bandoła

Pozostałe wiadomości