Horoskop miesięczny na lipiec. Przed nami miesiąc miłosnych uniesień, wakacyjnych znajomości i nowych doświadczeń

horoskop
Horoskop dzienny na wtorek 25 stycznia 2022 r.
Źródło: David Wall/Getty Images
Rozpoczyna się lipiec, przepełniony słodkim zapachem kwitnących, miodowych drzew, od nazwy których miesiąc wziął swoje miano. W lipcu lato rozkręca się w pełnej krasie. Energia najbliższych tygodni zachęca do zwrócenia się w kierunku serca, duszy i wnętrza, jak również szukania swoich korzeni. Sprawdź horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku.

Energia lipy w horoskopie miesięcznym na lipiec

Dobra energia lipy obrazuje macierzyńską, karmiącą stronę rzeczywistości, jak również pomaga Nam w poznaniu losów żeńskiej linii przodków czyli mam, babć, prababć. Siadanie w cieniu lipy, a już w szczególności spożywanie lipowego miodu, działa jak balsam na pokoleniowe, rodzinne traumy.

Numerologiczna siódemka, którą nosi w sobie lipiec, także zwraca Naszą uwagę na intymne, wewnętrzne uczucia i potrzebę budowania z kimś prawdziwej relacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i prawdziwej miłości.

Lipiec to również czas, w którym Księżyc będzie w Nowiu w swojej własnej fazie zodiaku, czyli w Raku. To bardzo ważny moment dla Srebrnego Globu (10.07), który resetuje swoje stare, księżycowe wpływy i układy. Nów w Raku na nowo ładuje mocą naszego, jedynego naturalnego satelitę.

Patronująca temu miesiącowi lipa ma oczywiście, nieprzypadkowo – energię o żeńskim zabarwieniu i jest drzewem związanym z uzdrawianiem, ogniskiem domowym , płodnością i macierzyństwem. Lipowe drzewa otulają swoim zapachem i cieniem, jednocześnie przypominają Nam wszystkim o potędze i mocy kobiecej miłości.

Zarządzający fazą Raka Księżyc zaprasza do zajęcia się sprawami domowego ogniska, zatroszczenia o rodzinę oraz pielęgnowanie w sobie spokoju, delikatności i wrażliwości.

Po przejściu Słońca do znaku Lwa (22.07) energia wokół zmieni się diametralnie, zaczniemy działać bardziej stanowczo, wręcz agresywnie, a Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) zachęci Nas do walki o wolność, rozwijanie swoich pasji i zdobywanie niezależności.

Co przyniesie lipiec? Czego możemy się spodziewać w horoskopie na ten miesiąc?

 • powrót rodzinnych tajemnic, konieczność przyjrzenia się niedomówieniom,
  • pojawi się potrzeba rozmów o przeszłości, wyjaśnienia sekretów,
   • wrócą problemy z podziałami spadków,
    • walka o dominację i nadrzędne miejsce w rodzinie,
     • kwadratura Marsa i Urana 4.07. przyniesie zamieszanie na arenie polityki międzynarodowej, kłopoty we Francji i Italii,
      • Nów Księżyca 10.07. w znaku Raka – nowe priorytety dotyczące zakładania rodziny, posiadania dzieci, wiele osób poczuje potrzebę wejścia w zalegalizowany związek,
       • poszukiwanie prawdziwej, głębokiej miłości, bezpieczeństwa w relacjach, więzi z biologiczną rodziną,
        • od 11.07 Merkury w znaku Raka, łatwiejsze kontakty z rodziną, potrzeba wzajemnego odwiedzania się i odnawiania więzi,
         • szczęście do loterii i gier liczbowych (12.07) - odczują to szczególnie znaki wodne (Rak, Skorpion, Ryby),
          • fantastyczne pomysły, kreatywność, twórczość – wejście Słońca do znaku Lwa (22.07),
           • Pełnia Księżyca w znaku Wodnika 24.07 – prawdziwa pasja, radość życia, celebrowanie wolności i swobody, wspólne dzielenie się szczęściem z ludźmi o tych samych poglądach.

            Kalendarzyk planetarny na lipiec - ruch ciał niebieskich

            • 1.07 Mars i Saturn utworzą opozycję, co wpłynie na konieczność konfrontowania się z autorytetami i powrót nierozwiązanych problemów z przeszłości.
             • 4.07 Mars w kwadraturze z Uranem, to ciężki układ, który przyniesie niespodzianki i nieprzewidziane wcześniej wydarzenia na świecie. Mogą pojawić się awarie bądź duże pożary.
              • 6.07 na niebie nadal niespokojnie! Dzisiejszy układ jest zwodniczy i możemy być wprowadzeni w błąd. Kwadratura Merkurego i Neptuna wprowadzi chaos informacyjny. Niestety jest duże prawdopodobieństwo naruszania granic wód terytorialnych i zaczepek militarnych. Możliwe również groźne incydenty w ruchu lotniczym, lądowym i morskim.
               • 10.07 Nów Księżyca w znaku Raka, zapragniemy być bliżej z rodziną, odnowić zerwane kiedyś więzi, odwiedzić kuzynów i krewnych, wyciągnąć rękę do kogoś z kim nie mogliśmy się porozumieć.
                • 12.07 Merkury w trygonie z Jowiszem, to doskonały dzień na podróżowanie, wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert handlowych, niespodziewane szczęście od Losu w loteriach.
                 • 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa, Wenus wkracza do znaku Panny, w tym dniu w znaczny sposób zmieni się energia i wewnętrzne nastawienie do wielu spraw. Zaczniemy działać bardziej dynamicznie, ale myśleć też o oszczędnościach.
                  • 23.07 Słońce w trudnym aspekcie z Jowiszem, dzisiaj nie warto podejmować zbędnego ryzyka, ani zaczynać ekstremalnych projektów.
                   • 24.07 Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, to doskonały czas na wyrażanie siebie, poszukiwania prawdy, wolności, ale również zwiększenie się zainteresowania ezoteryką.
                    • 28.07 Jowisz wkracza ruchem wstecznym do znaku Wodnika.
                     • 29.07 Mars opuszcza znak Lwa i wkracza do znaku Panny.

                      Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Baran

                      Szanse

                      Pamiętaj, że przez większą część lipca - Wenus (do 22.07) i Mars (do 29.07) przebywają w Twoim, ognistym trygonie, a zatem nawet te trudniejsze chwile - jak kwadratura Twojego opiekuna i nieobliczalnego Urana (4.7) i Nów Księżyca w znaku Raka (10.07) dadzą się jakoś przeboleć. Przed Tobą kilka krótkich podróży, w tym również tych na gruncie zawodowym. Udane transakcje, kilka okazyjnych zakupów oraz zmiana wizerunku. Być może skończy się na wymianie ubrań w garderobie, ale Barany z drugiego dekanatu mogą pokusić się nawet o radykalną zmianę fryzury. W kwestiach miłosnych nie będziesz narzekać na brak powodzenia, może raczej na jego nadmiar.

                      Trudności

                      Przed Tobą trudny początek miesiąca. Mogą doskwierać Ci bóle kolan i głowy, oraz problemy z ciśnieniem. Twój opiekun Mars jest w sprzyjającym Ci znaku Lwa, ale odbędzie kilka trudnych walk o pozycję z Saturnem i Uranem, co postawi Cię pod ścianą i zmusi do zmierzenia się z lękami z przeszłości. Niekorzystny dla Ciebie Nów Księżyca w znaku Raka (10.07) zaogni stare konflikty rodzinne. Nie podłamuj się, w połowie miesiąca zaczniesz nabierać sił, a po wkroczeniu Słońca do znaku Lwa (22.07) nie będzie na Ciebie mocnych.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Byk

                      Szanse

                      Układy na niebie dadzą Ci możliwość pogodzenia się z kimś, z kim od dawna byłeś w konflikcie. Nów Księżyca w znaku Raka (10.07) zadziała jak balsam na skłóconą rodzinę. Do 22.07 masz bardzo konstruktywną i harmonijną energię wokół siebie, którą warto wykorzystać, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Na gruncie zawodowym wiele projektów znacznie przyspieszy i pomimo wakacyjnej pory możesz liczyć na ważne wiadomości i obietnice współpracy. Po 22.07. patronka Byków, czyli Wenus wkroczy do sprzyjającego Ci znaku Panny i tematy związane z nieruchomościami, sprzedażą, odnawianiem, zarabianiem i remontowaniem wysuną się na plan pierwszy.

                      Trudności

                      Pierwsze dni lipca przyniosą dylematy i stresy. Szczególnie Byki urodzone w dniach od 30.04 do 4.05 powinny zwrócić baczniejszą uwagę na swój stan zdrowia, nie przemęczać się i unikać skrajnych emocji. Ktoś będzie chciał Cię sobie podporządkować i wymusić na Tobie pewne decyzje. Po 10.07 sytuacja się w znacznej mierze uspokoi. Uważaj na to, aby nie skusić się na niebyt trafioną inwestycję 8.07

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Bliźnięta

                      Szanse

                      Twój patron, czyli Merkury, do 11.07 będzie jeszcze w swoim królestwie, czyli zarządzanym przez siebie znaku. Spiesz się, aby ugrać ile się da, jeśli chodzi o Twoje zawodowe szanse i zgarnąć okazje, które się nadarzą. Nawet po przejściu do sąsiedniej fazy zodiakalnej, Merkury nadal będzie Cię wspierał, a dobroczynny trygon z Jowiszem (12.07) postawi na Twojej drodze jakąś prawdziwą gratkę. Być może to propozycja atrakcyjnego wyjazdu lub jakaś niesamowita osoba przetnie Twój tor. Wakacje będą pełne adrenaliny i ciekawych kontaktów ze świeżo poznanymi osobami.

                      Trudności

                      Bardzo możliwa chwilowa niedyspozycja pod wpływem kwadratury Merkurego i Neptuna. Nie powinieneś być bezkrytyczny i skrajnie ufny. Zachowaj sobie margines bezpieczeństwa (6.07). Pod wpływem Nowiu w znaku Raka (10.07) możesz być markotny i cierpieć na przejściowe kłopoty układu pokarmowego.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Rak

                      Szanse

                      Przed Tobą ważny sprawdzian z dojrzałości i życiowych priorytetów. Musisz podjąć decyzję i nie radzić się nikogo odnośnie tego, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nów Księżyca w Twoim własnym znaku (10.07) ustawi na nowo marzenia i plany. Wreszcie pewne kwestie staną się jasne, a Ty poczujesz ulgę i fizyczne odprężenie. Lipiec przyniesie Ci wiele okazji do zmiany Twojego życia na lepsze. W kwestiach miłosnych trochę za gorąco i nerwowo. Poprawa sytuacji od 22.07, kiedy Wenus zagości w znaku Panny.

                      Trudności

                      Początek miesiąca będzie jak wybuch wulkanu. Przed Tobą kilka ostrych starć, a przecież nie lubisz agresji, nawet tej werbalnej, niestety nie da się tego uniknąć. Lepiej od razu mieć to z głowy. Koniec miesiąca to Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) więc możesz być poirytowany brakiem empatii i egoizmem jakiejś osoby.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Lew

                      Szanse

                      Dużo będzie się działo i to od pierwszego dnia lipca. Inauguracja miesiąca da Ci popalić. W tle aktywny będzie bezkompromisowy Mars, który znajduje się w Twoim znaku zodiaku i nie pozwoli Ci na krok w tył. Teraz już nie możesz się wycofać, ale iść drogą zgodną z sobie zadeklarowaną. Na ostatni dekanat miesiąca, kiedy Słońce wkroczy już do Twojego znaku, niebo przygotowało dla Ciebie program specjalny. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Wodnika uruchomi jakieś elektryzujące osoby wokół Ciebie, będziesz osią towarzystwa, ale również ulegniesz czyimś czarom.

                      Trudności

                      Nów Księżyca w znaku Raka (10.07), to nie jest to, co tygryski, czyli Lewki lubią najbardziej. Przez moment możesz zwiesić nos na kwintę i mieć ponure wizje. Nic się nie martw, siły wrócą już od 12.07. Uważaj na napoje wyskokowe 18.07 i postaraj się zachować racjonalny ogląd sytuacji.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Panna

                      Szanse

                      Lipiec będzie dla Ciebie dość łaskawy. Nów Księżyca w znaku Raka (10.07) pomoże w znalezieniu dobrego rozwiązania, jeśli chodzi o sprawy rodzinne. Być może trzeba będzie się podzielić obowiązkami i stanie się to z Twojej inicjatywy. Twój szczęśliwy dzień to 12.07, w tym terminie możesz uzyskać coś, na czym Ci naprawdę zależy, albo dostać ekstra niespodziankę od Losu. Po 22.07 Wenus, która obdarza swoim blaskiem zakochanych, odwiedzi Twój znak. Będziesz nad wyraz atrakcyjna i nareszcie poświęcisz czas uczuciom i partnerstwu.

                      Trudności

                      Uważaj, aby nie przesadzić z krytyką pewnej osoby, ponieważ zostanie to obrócone przeciwko Tobie (7.07). Nie ulegaj narzucanej Ci odgórnie presji, ponieważ Twój organizm może nie wytrzymać napięcia (24.07)

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Waga

                      Szanse

                      Na swoje szczęśliwe dni i nad wyraz dobre układy musisz poczekać do 22.07. Do tego czasu życie po prostu będzie się toczyć swoim rytmem, ale za to na koniec lipca znacząco przyspieszy, nabierze barw i rumieńców. Pełnia Księżyca w Twoim, powietrznym żywiole przywróci Ci radość z drobnych przyjemności i postawi wokół Ciebie przyjaźnie nastawionych ludzi o takich samych zainteresowaniach i pasjach. Twoja opiekunka Wenus w opozycji do Saturna (7.07) pomoże Ci zdefiniować i określić zasady relacji/związku z pewną starszą osobą.

                      Trudności

                      Niestety kwadratura Słońca i Księżyca do Twojego znaku to moment, w którym czujesz się słabo fizycznie i psychicznie. Daj sobie jakąś taryfę ulgową i nie wymagaj od siebie niemożliwego, szczególnie w okresie od 9. do 13. lipca. Pobyt Merkurego w znaku Raka (od 11.07) sprawi, że będziesz zmuszona rozmawiać i przebywać z kimś, za kim nie przepadasz.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Skorpion

                      Szanse

                      W trygonie wodny zbiera się kilka ciał niebieskich i to jest dla Ciebie doskonała wiadomość. Już od 10.07 rozpocznie się czas świętowania i celebrowania Twoich sukcesów prywatnych i zawodowych. Masz teraz wiele wsparcia ze strony układów na niebie i zachęcają Cię one do tego, abyś podjął kolejne, wiążące kroki w sprawie przyszłości Twojego związku czy ścieżki kariery zawodowej. Opozycja Słońca i Plutona (18.07) może Cię wynieść na szczyt, korzystaj bez obaw.

                      Trudności

                      Ktoś będzie polował na Twój słabszy dzień, albo chwilę zapomnienia, dlatego w tym miesiącu musisz się bardzo pilnować jeśli chodzi o alkohol bądź plotki. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) nie będzie działać na Twoją korzyść. Wręcz przeciwnie. Koniec miesiąca to czas prób i testów.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Strzelec

                      Szanse

                      Możesz liczyć, że świat się do Ciebie uśmiechnie i zaproponuje nagrodę pocieszenia, ale dopiero 12.07. Do tego czasu, nie oszukujmy się, układy na niebie nie należą do Twoich ulubionych. Nów Księżyca w znaku Raka (10.07) przyniesie rodzinne zgrzyty i zaogni i tak już napiętą sytuację. Na szczęście koniec miesiąca będzie grał Twoje nuty. Słońce w ognistym żywiole (od 22.07) sprawi, że poczujesz się jakbyś dostał kolejną szansę. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika zwróci Twoją uwagę na niewidzialną stronę rzeczywistości, wzmocni Twoje zainteresowania wiedzą tajemną. W ostatnim tygodniu lipca możesz liczyć na jakieś nieplanowane, niesamowite podróże.

                      Trudności

                      Uważaj, abyś nie złapał kontuzji już na otwarcie miesiąca. 6. i 7. dzień lipca będą ciężkie i nieprzyjemne. Poczujesz, jakbyś był na rozgrzanej patelni, a ktoś swoimi pytaniami i dociekaniami powoli podkręca temperaturę. Do 10.07 musisz podjąć niewygodną decyzję.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Koziorożec

                      Szanse

                      Słońce przebywa w opozycyjnym znaku Raka i wpływa pozytywnie na Twoją kondycję fizyczną i emocjonalną. Niestety Nów Księżyca (10.07) przysporzy chwilowych problemów, które korzeniami sięgają nawet Twojego dzieciństwa. Ten układ daje Ci szansę na głębsze zrozumienie podłoża Twoich dolegliwości i ostateczne wyeliminowanie ich. Wenus w Twoim, ziemskim tygodniu od 22.07 pomoże w załatwianiu spraw formalnych, urzędowych, sądowych i notarialnych. Sprawi również, że bardzo się z kimś polubisz. Z wzajemnością.

                      Trudności

                      Opozycja Marsa i Twojego patrona, czyli Saturna już w pierwszych dniach lipca, nie pozwoli Ci zapomnieć, że masz jakiegoś oponenta, który koniecznie chce udowodnić swoją rację. Będzie nerwowo, ale czas gra na Twoją korzyść. Opozycja Wenus i Saturna 7.07 sprawi, że Twoje stosunki z osobami, z którymi kiedyś byłeś w dobrych układach – oziębią się.

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Wodnik

                      Szanse

                      Na swoje najlepsze dni w tym miesiącu będziesz musiał poczekać aż do 22.07. Wtedy Słońce z opozycyjnego znaku Lwa doda Ci sił i naładuje baterie. Chociaż długo będziesz na to czekać, to z pewnością warto. Pełnia Księżyca w Twoim znaku, której doświadczysz 24.07. sprawi, że pokażesz światu pazury i udowodnisz swoje racje. Nikt nie pozostanie obojętny, ani bierny wobec tego co zaprezentujesz na koniec miesiąca. Ponowny optymizm i ducha przygody tchnie w Ciebie wejście Jowisza do znaku Wodnika (28.07). Na następne tygodnie będziesz motorem napędowym osób w Twoim otoczeniu – prywatnie i zawodowo.

                      Trudności

                      To będzie bardzo wymagający miesiąc. Kwadratura Marsa i Twojego patrona Urana przyniesie próbę sił, walkę o władzę, niespodziewane, niemiłe sytuacje. Musisz się przygotować na jakieś gigantyczne roszczenia i irracjonalne wymagania. To spędzi Ci sen z powiek (10.07). Jak zwykle uratuje Cię Twój intelekt – znajdziesz rozwiązanie pod koniec miesiąca..

                      Horoskop miesięczny na lipiec - Ryby

                      Szanse

                      Słońce przebywa w przyjaznej Ci fazie Raka, więc nie powinnaś mieć teraz jakichś większych zgryzot, tym bardziej, że nadchodzący Nów Księżyca (10.07) da Ci szansę na definitywne wyplątanie się z niewygodnej sytuacji. Twoja kondycja fizyczna również będzie na zadowalającym poziomie. W pierwszej połowie miesiąca masz możliwość pozbyć się jakiś trapiących Cię od lat dolegliwości. Od 10. do 20. lipca to idealny termin na to, aby wybrać się do sanatorium lub uzdrowiska. Po 22.07 Wenus w opozycyjnym znaku Panny postawi na Twojej drodze nieśmiałego adoratora.

                      Trudności

                      Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze i nie warto poświęcać większej uwagi jakiemuś zajadłemu plotkarzowi (6.07). Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) będzie działać Ci na nerwy i nie będziesz mogła zasnąć, czyjeś kłopoty i zmartwienia przysłonią Ci Twoje własne radości, nie angażuj się tam, gdzie nikt nie prosi Cię o pomoc.

                      Zobacz też:

                      Co mówi sennik o kościach – to dobry czy zły omen?

                      Po czym poznać dobry horoskop? Merkurja ostrzega: "Znam przypadki, że horoskop wymyśla ten, kto się spóźnił do redakcji"

                      Sennik - ciemność, ciemna noc, niebo. Co oznaczają takie sny?

                      Zobacz video: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

                      Dzień Dobry TVN

                      Autor: Astrolog Merkurja

                      Źródło zdjęcia głównego: David Wall/Getty Images

                      podziel się:

                      Pozostałe wiadomości

                      Zdradza sekrety córki jej ojcu. Psycholog: "To może mieć długofalowe konsekwencje"

                      Zdradza sekrety córki jej ojcu. Psycholog: "To może mieć długofalowe konsekwencje"

                      Pozytywki Dzień Dobry TVN za marzec 2024. Weź udział w głosowaniu

                      Pozytywki Dzień Dobry TVN za marzec 2024. Weź udział w głosowaniu

                      Blanka Lipińska pokazała nam wnętrza swego nowego domu

                      Blanka Lipińska pokazała nam wnętrza swego nowego domu

                      Co to jest socjoseksualność? "Pod spodem jest prawdopodobnie nieszczęśliwa i samotna osoba"

                      Co to jest socjoseksualność? "Pod spodem jest prawdopodobnie nieszczęśliwa i samotna osoba"

                      Łukasz Orbitowski zmierzył się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Co musieli zrobić? "Czujesz fizyczny ból"

                      Łukasz Orbitowski zmierzył się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Co musieli zrobić? "Czujesz fizyczny ból"

                      Chcesz wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę twarzy? Sprawdź, który kolagen zacząć suplementować
                      Materiał promocyjny

                      Chcesz wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę twarzy? Sprawdź, który kolagen zacząć suplementować

                      "Milionerzy". Kto żyje w Ćottogramie? Uczestniczka wahała się do ostatniej chwili

                      "Milionerzy". Kto żyje w Ćottogramie? Uczestniczka wahała się do ostatniej chwili

                      Mieszka w slumsach i marzy, by odmienić los rodziny. "Wiem, że mogę to zrobić, tańcząc w balecie"

                      Mieszka w slumsach i marzy, by odmienić los rodziny. "Wiem, że mogę to zrobić, tańcząc w balecie"

                      Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"
                      Materiał promocyjny

                      Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"

                      "Wymarzony Szkolny Obiad". Poznaj przepisy na dania, które pokocha każdy uczeń
                      Materiał promocyjny

                      "Wymarzony Szkolny Obiad". Poznaj przepisy na dania, które pokocha każdy uczeń

                      Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do wanny pełnej lodu: "Nie wypada tego nie zrobić"

                      Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do wanny pełnej lodu: "Nie wypada tego nie zrobić"

                      Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
                      Materiał promocyjny

                      Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

                      Jak zrobić pizzę idealną? Swój sekret zdradził uczestnikom "MasterChef Nastolatki" mistrz pizzy Valerio Valle

                      Jak zrobić pizzę idealną? Swój sekret zdradził uczestnikom "MasterChef Nastolatki" mistrz pizzy Valerio Valle

                      Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                      Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                      13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

                      13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

                      Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
                      Materiał promocyjny

                      Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

                      "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
                      Materiał promocyjny

                      "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

                      Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                      Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                      Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                      Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                      Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                      Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                      Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                      Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                      Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                      Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                      Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                      Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                      Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                      Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                      Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                      Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                      "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                      "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                      Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                      Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                      "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                      "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                      Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                      Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                      Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                      Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                      Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                      Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                      Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                      Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                      Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                      Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                      E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
                      Materiał promocyjny

                      E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

                      Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                      Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                      Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                      Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                      Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                      Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                      In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                      In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                      Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                      Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                      Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                      Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                      Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                      Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                      #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                      #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                      Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

                      Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego