Horoskop na wtorek, 5 marca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 5 marca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Dzień będzie praktyczny i konkretny. Energie planetarne skupią naszą uwagę na finansach i kwestiach związanych z materialną stroną życia.

Horoskop dzienny na wtorek, 5 marca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Słońce przebywa w znaku Ryb, malejący Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Dzisiaj na wieczornym niebie utworzy się trygon pomiędzy Srebrnym Globem a Jowiszem w żywiole Ziemi. We wtorek będziemy bardzo ambitni i skoncentrowani na swojej karierze. Wielu spośród przedstawicieli zodiaku zapragnie polepszyć swój status finansowy. W tym dniu będziemy działać asertywnie i zadbamy o to, aby dobrze zorganizować swoje miejsce pracy. W relacjach będziemy bardziej namiętni, ale również bardziej zazdrośni.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ktoś z samego rana nadepnie ci na odcisk i podważy twoje kompetencje. Księżyc w znaku Koziorożca będzie powodował, że zapragniesz rywalizacji. Po prostu musisz zaznaczyć, czyj to teren i zdominować otoczenie. Uważaj, abyś się nie przeliczył, bo przeciwnik jest silniejszy, niż myślisz.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To będzie bardzo dobry dzień. Planety wzmacniają trygon ziemski i pomogą ci ze wszystkimi obowiązkami. Skoncentrujesz się na tym, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dzisiaj praktyczne myślenie weźmie górę nad chwilowymi porywami emocji. Twój umysł zacznie działać sprawnie i zobaczysz, że znowu masz głowę na karku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

We wtorek ruszysz z dużą werwą do szefa lub przełożonego, aby wyegzekwować coś, co ci się od dawna należy. Dzisiaj Księżyc w znaku Koziorożca przeciąży cię obowiązkami na tyle, że postanowisz wytłumaczyć, że nie dasz rady wypełniać wszystkich zadań. W domu ktoś będzie bardzo marudny i obrazi się na ciebie nie wiadomo za co.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Malejący Księżyc w znaku Koziorożca uwolni cię od jakiegoś ciężaru. Będziesz mógł poczuć się lżejszy i oswobodzony. Twoje relacje z innymi będzie cechować asertywność i postawa, w której obronisz swoje wartości, swoje granice lub swój czas. Odmówisz komuś bez poczucia winy.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

podziel się:

Pozostałe wiadomości