Horoskop na wtorek. Co nas czeka?

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 30 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc przez cały dzień przebywa w znaku Wagi. Na niebie brak większych układów między planetami, ale do pozytywnych wpływów z pewnością możemy zaliczy fakt, że Słońce i Księżyc przebywają w znakach tego samego, powietrznego trygonu i wzajemnie wspierają swoje działania.

Horoskop dzienny na wtorek, 30 maja 2023 r.

Przed nami przyjemny wtorek, spotkania z przyjaciółmi, herbatki i kawki w uroczych miejscach oraz sporo pozytywnych informacji, na które mogą liczyć przede wszystkim znaki powietrzne czyli Bliźnięta, Wagi i Wodniki. Dzisiaj szczęście będzie nam sprzyjać w sprawach partnerskich oraz negocjacjach, handlu i dyplomacji.

Horoskop dzienny na wtorek, 30 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj oczyści się atmosfera w partnerstwie, w tym przede wszystkim tym biznesowym i zawodowym. Możesz liczyć na to, że ktoś poświęci ci kilka dodatkowych godzin i zajmie się rozwiązywaniem przedstawionych przez ciebie problemów. We wtorek odczujesz, że masz wokół siebie więcej przestrzeni i do twoich kontaktów z innymi powraca harmonia.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym dniu nie spodziewaj się wylewności od twoich wielbicieli, ani od osób, z którymi wiązałeś jakieś swoje nadzieje dotyczące pogłębiania partnerstwa. Pod byle pretekstem ktoś wymiga się od wieczornego spotkania licząc na to, że uwierzysz w jakąś niezgrabną wymówkę. Poczujesz się tym bardziej rozczarowany, a wieczorem nawet smutny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

We wtorek trygon pomiędzy Słońcem a Księżycem przyczepi ci skrzydełka do butów i będziesz jak twój szybkonogi patron czyli Hermes, wszędzie cię pełno. Dzisiaj poczujesz, że sytuacja się naprawia, że wracasz do gry. W kwestiach finansowych wreszcie lepsze wieści. Twój portfel poczuje nie tylko ulgę, ale nawet nadzieję, że wreszcie się zapełni.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj możesz być osłabiony. Nie jesteś w formie, ani fizycznej ani tym bardziej intelektualnej. Okaże się, że w czymś się pomyliłeś, że twój osąd był pozbawiony realnych podstaw. Może się okazać, że trzeba będzie świecić oczami. Jakoś się z tego wykaraskasz, ale wieczorem zaczniesz sobie robić wyrzuty, że dałeś się podejść.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie rewelacyjny, fantastyczny wtorek, ponieważ układ na niebie jest dla ciebie jak manna z nieba. Z każdej strony popłyną dobre wiadomości. Dokąd się nie zwrócisz spotkasz się z aprobatą i pozytywnym przyjęciem. Twoje prośby zostaną spełnione. Wieczorem nie koniec sympatycznych wydarzeń, pojawi się miły gość.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

We wtorek trzeba będzie się zgodzić na współpracę z kimś, kto działa w zupełnie inny sposób niż ty. Na nic twoje protesty. Okaże się, że decyzja zapadła i działasz ręka w rękę z kimś, kto nie ma na ciebie najlepszego wpływu. Jednak wbrew początkowym obawom wyjdzie to wszystko lepiej niż zakładałaś. Nie trzeba się uprzedzać.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Rewelacyjny wtorek. Rosnący Księżyc, który przebywa w twoim znaku działa w wyśmienitej komitywie ze Słońcem w znaku Bliźniąt. Przed tobą dzień, w trakcie którego życie po prostu cię przytuli. Dzisiaj możesz, a nawet powinnaś liczyć świetne wyniki w pracy i szkole, a do tego na rewelacyjną zabawę i towarzystwo, które umili ci wieczór.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj trzeba będzie się na kimś oprzeć i poszukać wsparcia w twoim otoczeniu. Nie ze wszystkim poradzisz sobie sam, nie z każdym obowiązkiem się uporasz. We wtorek układ planet jest dla ciebie stosunkowo gorszy i możesz poczuć, że jesteś w kiepskiej formie. Nie rób czegoś na siłę,m a tym bardziej niczego nie staraj się nikomu udowodnić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzień będzie ci się jawił jako piękna przygoda. Dzisiaj życie rozwinie przed tobą czerwony dywan. Ludzie wokół będą przemili, a ty się odwdzięczysz tym samym. Po prostu wszystko cię zadowala, a twój humor rozbroi każdego. Nawet w pracy szykuje się sukces mimochodem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Planety nie trafiają dzisiaj w twoje gusta. Od rana zaczną się nawarstwiać utrudnienia, zarówno zawodowe jak i partnerskie. Możesz mieć poczucie, że wszystko idzie dokładnie odwrotnie niż byś chciał. To już kolejny dzień, w trakcie którego złośliwe skrzaty chowają teczki z dokumentami, klucze do mieszkania, a nawet chcą zarysować auto… Jutro będzie lepiej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wspiera cię układ pomiędzy Słońcem a Księżycem, który z twoją fazą zodiaku tworzy wielki, powietrzny trygon. Dzisiaj coś ci się uda, coś się powiedzie. Wieści, które nadejdą będą lepsze niż zakładałeś. Poczujesz dużą satysfakcję z wykonanej pracy, a w partnerstwie nareszcie więcej konstruktywnego dialogu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Wtorkowe niebo jest skupione na żywiole powietrza co może mieć na ciebie rozpraszający i denerwujący wpływ. Dzisiaj szykuje się ciężka praca, ale co gorsze, bardzo trudno będzie ci się na niej skupić. Wszystko może ci się mylić i jawić jako zbyt skomplikowane. Proste czynności zaczną ci sprawiać kłopot. Spokojnie, dłużej ci to zajmie, ale poradzisz sobie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości