Horoskop na wtorek, 27 lutego 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 27 lutego 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Horoskop dzienny na wtorek, 27 lutego 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie utworzy się mocna i skłaniająca do przesady kwadratura pomiędzy Marsem a Jowiszem. Mars przebywa w znaku Wodnika a Jowisz znajduje się w znaku Byka. To oznacza, że obie planety zewrą się w znakach krzyża stałego i nie będą zamierzały wzajemnie sobie ustępować. We wtorek możemy się spodziewać większych rozruchów, wzmożonej agresji i wybuchów emocji. Czeka nas dzień, w trakcie którego wybujałe ambicje i egoistyczne pobudki mogą narobić kłopotów nie tylko, przedstawicielom zodiaku przejawiającym takie cechy, ale również otaczającym je osobom. Dzisiaj możemy spodziewać się wielu eksplozji, zarówno w świecie emocji i ducha, jak i na poziomie fizycznym.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Kwadratura pomiędzy Czerwoną Planetą a reprezentującym rozmach Jowiszem może dać ci do wiwatu. Dzisiaj podejmiesz jakieś duże wyzwanie. Ktoś rzuci ci rękawicę, a ty z wielką ochotą ją podniesiesz. Możesz mieć przerost ambicji nad zdrowym rozsądkiem, po prostu cię poniesie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Znajdujący się w twoim znaku Jowisz będzie odbierać dość agresywną energię płynącą ze strony Marsa. Masz poczucie, że ktoś w bezpardonowy sposób dąży do ostrej konfrontacji i chce udowodnić, że ma nad tobą władzę. Może chodzić o szefa, nauczyciela, ale również o próbę zdominowania cię w związku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Energie wokół ciebie będą dzisiaj wirować w przyspieszonym tempie. Okaże się, że twoje optymistyczne podejście do spraw finansowych i materialnych opłaciło się. Ryzyko było dobrze skalkulowane i przyniesie ci wymierne zyski. Dzisiaj śmiało podążasz za własną wizją i słusznie, ponieważ wygrasz jakiś spór.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą dzień, w którym trzeba będzie wykazywać się ogromną cierpliwością i reagować ze spokojem na to, co zastaniesz w pracy bądź w szkole. Jednak akurat wyważenia i harmonii zabraknie ci dzisiaj jak nigdy. Możesz reagować ze złością, wręcz z furią na propozycje pewnych osób. Ktoś doprowadzi cię do wrzenia.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości