Horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Układ pomiędzy światłami horoskopu jest dzisiaj lżejszy, ponieważ Słońca i Księżyc wspierają swoje działania, przebywając w znakach ognistych. Będziemy mieli więcej energii i więcej chęci do podejmowania wyzwań, jakie postawi przed nami ten dzień.

Horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Rosnący Księżyc znajduje się w twoim znaku zodiaku, co wróży udany wtorek. Dzisiaj będziesz czuł się znacznie lepiej niż ostatnio. Energia cię rozpiera i masz ochotę na spędzenie czasu w aktywny sposób. Pójdziesz do jakiegoś pięknego miejsca, galerii sztuki, teatru i oczywiście nie zapomnisz zabrać kogoś ze sobą. We wtorek będziesz w bardzo romantycznym nastroju.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Twoja inteligencja jak zwykle cię nie zawiedzie. Zrozumiesz, że ktoś pozuje lub jest po prostu karierowiczem. Niestety nie każdy widzi to, co ty. Masz już świadomość tego, że osoba, z którą współpracujesz, nie wniesie nic nowego, ani nic dobrego do firmy, ale nikt cię nie będzie słuchał. W domu podobnie, wiesz co mówisz, a bliscy swoje. Sparzą się i przyjdą z płaczem, ale nie dzisiaj.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Patronująca ci Wenus jest blisko do Węzła Karmicznego, więc dzisiaj z wielką intensywnością zastanawiasz się nad swoim przeznaczeniem. Co jest ci pisane, a co ważniejsze, kto jest ci pisany? Możesz mieć wątpliwości czy idziesz dobrą ścieżką. Układ na niebie prowokuje cię do stawiania sobie niewygodnych pytań. W tym dniu głód duchowej wiedzy i interesują cię karmiczne zagadnienia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ktoś próbuje wykorzystać dla własnych korzyści nie tylko ciebie, ale osoby, na których ci zależy. To może wzbudzić twój gniew. Nie cierpisz, kiedy ktoś nie docenia twojej inteligencji i próbuje cię wepchnąć w rolę narzędzia. Dzisiaj będziesz działał w stanie sporego wzburzenia. Uważaj, ponieważ skutki twoich działań odwetowych mogą być poważniejsze, niż myślisz.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes