Horoskop na środę. Co nas czeka podczas kwadratury pomiędzy Wenus a Eris?

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 31 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie utworzy się nieharmonijna kwadratura pomiędzy Wenus, a siejącą zamęt Eris, co przełoży się na brak porozumienia z bliskimi osobami. 

Horoskop dzienny na środę, 31 maja 2023 r.

W środę możemy spodziewać się utrudnień komunikacyjnych i różnego rodzaju kłopotów związanych z iskrzeniem na liniach partnerskich. Do tych złych wpływów, swoje trzy grosze dołoży złe położenie Księżyca wobec Wenus i wspomnianej już Eris. Ostatni dzień maja nie będzie należał do spokojnych. Powinniśmy być przygotowani na szybkie dopalanie się karmy, duży natłok wydarzeń i sporo niepokojących informacji. Dominującą tendencją będą stłuczki i różnego rodzaju incydenty w ruchu lądowym, powietrznym i morskim.

Horoskop dzienny na środę, 31 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą trudna przeprawa. Nie masz innego wyjścia, jak tylko zakasać rękawy i wziąć się do intensywnej roboty. Dzisiaj będziesz porządkować zarówno sprawy rodzinne, jak i zawodowe czy koleżeńskie i niestety nie możesz w tym liczyć na wsparcie ani współpracowników, ani domowników. Nie udawaj, że coś jest w porządku kiedy tak nie jest, ale o tym powiedz.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Opiekująca się tobą Wenus będzie dzisiaj w opałach. Kwadratura z Księżycem i Eris to nie najlepsze prognozy, w związku z czym możesz się borykać z różnego rodzaju przeciwnościami losu. W twoim samopoczuciu pojawi się zmiana na gorsze. Przed tobą dzień partnerskich niepokojów i obaw. Dzisiaj lepiej nie podejmuj się odpowiedzialnych zadań.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dla ciebie również, jak i dla większości zodiaku szykuje się dość nerwowa środa. Koniec miesiąca przyspieszy twoje decyzje, które od jakiegoś czasu zostawiałeś sobie, na później, ponieważ miałeś wrażenie, że spokojnie zdążysz. Otóż nie. Okaże się, że albo szybko coś wypełnisz, albo nie będziesz mieć już możliwości skorzystania z pewnego profitu.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym dniu twój umysł będzie pochłonięty twoim stanem zdrowia. Mogą pojawić się jakieś drobne, ale dokuczliwe dolegliwości, które sprawią, że w środę będziesz mniej mobilny niż zazwyczaj. W kontaktach partnerskich również nerwowość. Niewiele pożytku przyniosą ci dzisiaj spotkania i rozmowy z innymi. Zajmij się sobą.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jak zwykle chcesz zrobić na kimś wrażenie i działać będziesz z rozmachem. Szczodre gesty i trochę zbyt szeroko otwarty portfel może się okazać twoim błędem. Dzisiaj twój rozsądek nie jest najwyższych lotów. Nie daj się wciągnąć w jakieś inwestycje w afrykańskie kopalnie. Nie kupuj pochopnie czegoś, co jest drogie i tak naprawdę ci się nie przyda.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj będziesz odczuwać spore napięcie związane z tym, że komuś coś się nie udało. Prawdopodobnie jest to bliska ci osoba, która będzie się borykać z jakimś niepowodzeniem, a tobie będzie przykro z powodu tego, że niewiele możesz na to poradzić. Twoja rola sprowadzi się do pocieszania i doradzania, a to jak wiadomo potrafisz doskonale.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Układ na niebie może w znaczący sposób uszczuplić twój portfel. Nie pozwól na to i pilnuj się, aby nie doszło do jakiejś straty. Kwadratura pomiędzy Wenus a Eris przyniesie ci dzień pełen roztargnienia i sporów. Nawet w tramwaju czy metrze ktoś może mieć coś przeciwko twojemu ubraniu czy zachowaniu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj bądź przygotowany na to, że w dziwny sposób możesz się nad sobą roztkliwić. Rzadko puszczają ci nerwy, ale dzisiaj masz już wszystkiego po dziurki w nosie. Zaczniesz się użalać sam nad sobą. Po południu znajdziesz wolnego słuchacza, któremu przedstawisz jak to dzisiaj wszystko poszło nie tak jak trzeba. No cóż… tobie też wolno.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Cóż za dziwny koniec miesiąca. Ostatnio huczy od sensacyjnych informacji na temat twojego związku lub relacji. Wszyscy się interesują tym z kim jesteś i dlaczego. Nie musisz niczego udowadniać ani się tłumaczyć. Dzisiaj twoje kontakty z innymi będą nieco zaognione, ale postarasz skupić się na pracy i to ci wyjdzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Szykuje się bardzo skomplikowana sytuacja. Środa będzie stawiać cię pod presją czasu i oczekiwań innych. Układ planet jest wyjątkowo niesympatyczny i może postraszyć nie tylko ciebie utratą stanowiska albo jakiś przywilejów. Spokojnie, nie trać zimnej krwi. To tylko taki kapiszon.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj opadną jakieś zasłony, co będzie dla ciebie ostatecznie korzystne. Zorientujesz się, ze ktoś nie tylko rozpowszechnia na twój temat jakieś bzdury, to jeszcze na dodatek próbuje sobie przypisać twoje zasługi bądź pracę. Nie możesz na to dłużej pozwalać. Już czas się odezwać i wyjaśnić przed szerszym gremium jak naprawdę sprawy się mają.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzięki twojemu umiejętnemu manewrowaniu sytuacją możesz naprawić to, co ostatnio było złego w twoich kontaktach z innymi. Wyjdą na jaw pewne nieścisłości, a nawet celowe pomówienia i możesz mieć z tego powodu poczucie triumfu, ponieważ okaże się, że nie ty byłaś w to zamieszana. W środę ktoś, kto naprawdę jest odpowiedzialny za ostatnie plotki, będzie pociągnięty do odpowiedzialności.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Jordan Lye

Pozostałe wiadomości