Horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

GettyImages-1882423638_Easy-Resize
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie utworzy się koniunkcja pomiędzy Marsem a planetoidą Chiron w 22. stopniu znaku Barana. Ten układ może spowodować przypomnienie sobie o różnych traumach dotyczących spraw laryngologicznych, stomatologicznych i związanych z bólami migrenowymi. W tym dniu zalecana jest daleko posunięta ostrożność w kontaktach z nowymi osobami, w szczególności, jeśli są to młodzi mężczyźni, co do intencji, których nie mamy pewności. W środę wiele zdawać by się mogło pewnych na sto procent spraw może nas zaskoczyć. Starajmy się pozostawać w kontakcie z twardą rzeczywistością jak również nie tworzyć problemów tam gdzie ich nie ma. Oceńmy sytuację na chłodno i nie dajmy się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoje relacje oparte na więziach sercowych będą się miały dzisiaj całkiem dobrze. Okaże się, że ktoś jest w stanie ci szybko i dogłębnie przebaczyć i ty również jesteś całkiem chętny do tego, aby wyciągnąć rękę do zgody. W tym dniu będziesz w stanie wiele zrobić, aby przywrócić harmonię w twoim partnerstwie, w twojej rodzinie czy wśród współpracowników i to ci się pięknie powiedzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Mars do spółki z Chironem działają na ciebie kwadraturą i przypomną ci o jakiejś bolesnej porażce. Dzisiaj możesz zobaczyć kogoś z kim kiedyś przegrałeś, rywala w miłości, konkurencję zawodową, kogoś kto kiedyś cię zawiódł. W tym dniu powinieneś podejść już inaczej do spraw, które kiedyś miały miejsce i zrozumieć, że teraz możesz taką sytuację zakończyć w zupełnie inny sposób.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj malejący Księżyc nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku i wciąż tworzy sprzyjającą aurę do tego, aby podejmować kroki mające na celu uwolnienie cię od jakiś zobowiązań i obciążeń. W środę z łatwością rozpoczniesz jakieś oczyszczenie, zrzucisz z siebie jakieś kalorie, wypocisz siódme poty na siłowni i wyrzucisz stare papiery lub ubrania. Masz pęd do oczyszczania.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W środę koniunkcja Marsa i Chirona podziała na ciebie jak przypalanie cię żywym ogniem. Poczujesz, że musisz coś powiedzieć, coś z siebie wyrzucić, czegoś się pozbyć. Nie umiesz utrzymać dłużej jakiegoś sekretu, jakiejś tajemnicy ale chcesz się z kimś podzielić tą wiedzą. Uważaj, ponieważ zrobi się na moment lżej, ale efekty w dłuższym terminie mogą być opłakane.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Mariia Petrova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz