Horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. To będzie idealny moment, aby zająć się serwisem swoich sprzętów ogrodowych, wykonać przegląd auta, posprzątać garaż czy też przewietrzyć domki letniskowe.

Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się konstruktywny sekstyl pomiędzy Marsem a Uranem.

Będziemy bardziej kreatywni, weseli i chętni do wprowadzania zmian i innowacji. Wszystko czym się zajmiemy będziemy chcieli przeprowadzić od początku do końca. To będzie idealny moment, aby zająć się serwisem swoich sprzętów ogrodowych, wykonać przegląd auta, posprzątać garaż czy też przewietrzyć domki letniskowe. W sobotę będziemy działać z rozmachem i bez skrupułów rozprawimy się ze starymi pudłami w piwnicy czy chwastami w ogródku. Problemem może być tylko zbyt chłodna aura za oknem.

Horoskop dzienny na sobotę, 20 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W sobotę będziesz wykonywał czynności, których nie lubisz, ale których nie sposób uniknąć. Bardzo możliwa wizyta u stomatologa lub innego specjalisty, nie wykluczając speców od twoich sprzętów lub auta. Dzisiaj trzeba naprawiać, czyścić, porządkować i układać. Chociaż z niechęcią, ale ze wszystkiego się wywiążesz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Sobotę spędzisz myszkując po zakamarkach piwnicy, spiżarni, garażu czy strychu. Każdy kąt zostanie przepatrzony i wyczyszczony. Dzisiaj dostaniesz jakiegoś, nagłego przypływu werwy i poczujesz moc z dłoniach. Dość już narzekania, dość stania w miejscu. Całą sobą czujesz, że ciężki okres ma się ku końcowi, więc w tym dniu będziesz podśpiewywać pod nosem.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą sobota pełna refleksji i zadumy. Księżyc znajduje się w twoim dwunastym domu, więc napadną cię wątpliwości dotyczące twojego miejsca w rodzinie lub firmie. Zaczniesz podejrzewać, że jest tak jak jest, ponieważ twoim bliskim jest wygodnie z takimi rozwiązaniami. Musisz zadać sobie pytanie, czy wygodnie jest tobie? Mogą pojawić się kłopoty z układem pokarmowym.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Od dawna czekałeś na taki weekend, w trakcie którego będziesz mógł zająć się tym co lubisz i czego chcesz. Jeśli miałeś obawy, że spotkanie czy wyjazd nie wyjdą, to nie martw się. Wszystko ułoży się jeszcze lepiej niż zakładałeś. Fizycznie wspiera cię sekstyl pomiędzy Marsem a Uranem a Księżyc w znaku Panny ułatwi realizację założeń.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Oksana Zueva/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes