Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 22 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Niezwykły wpływ koniunkcji Jowisza i Urana nadal daje większości znaków zodiaku wyraźny znak, aby wyrażać siebie i swoje potrzeby nawet za cenę wyjścia ze strefy komfortu, narażenia się na krytykę lub śmieszność. 

Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Mocne układy, które zadziały się na niebie w weekend, nadal będą trzymać nas w swoich kleszczach.

Na naszej drodze zostaną postawieni mocni ludzie, którzy z jakiś względów będą nam imponować. Warto zachować dzisiaj zdrowy rozsądek, chociaż będzie to bardzo trudne. Niezwykły wpływ koniunkcji Jowisza i Urana nadal daje większości znaków zodiaku wyraźny znak, aby wyrażać siebie i swoje potrzeby nawet za cenę wyjścia ze strefy komfortu, narażenia się na krytykę lub śmieszność. Teraz liczy się autentyczność, pasja i współodczuwanie. Jeśli nie znajdziemy zrozumienia w domu, w szkole lub w środowisku pracy, nie zawahamy się go zmienić na inne, bardziej wspierające. Dzisiaj wiele znaków zodiaku sięgnie po grubszy kaliber, jeśli chodzi o walkę o swoje interesy czy racje.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jeśli cierpisz ostatnio na brak towarzystwa lub na brak słuchacza, to niebo spełni twoje prośby. Dzisiaj będziesz mógł się cieszyć Lwie z uwagi ze strony osoby, która poświęci ci cały wolny czas i zatroszczy się o to, abyś poczuł się komfortowo. Wyżalisz się i spotkasz ze zrozumieniem. Wyszukane komplementy wywołają rumieniec na twojej twarzy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przed tobą lekkie rozczarowanie związane z tym, że liczyłaś na coś więcej, jeśli chodzi o pracę bądź szkołę. Uważaj na pułapki, które zastawił na ciebie cofający się Merkury. Niebo zaleca ci zachowanie większej ostrożności. Dzisiaj nie warto wierzyć każdemu na słowo. Telefon może płatać ci nieciekawe figle.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiejszy układ na niebie sprzyja twoim relacjom i pogłębianiu więzi, która łączy cię z ważną dla ciebie osobą. W poniedziałek będziesz chodzić z głową w chmurach i myśleć o tym, jak być bliżej tej fascynującej osoby. Jesteś w romantycznym nastroju, wręcz w euforii i zapragniesz wyżyć się na jakiejś kreatywnej aktywności. Może coś napiszesz, namalujesz, stworzysz inne dzieło? Nie masz czasu myśleć o pracy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Uważaj, aby zachować dyskrecję tam gdzie jest ona potrzebna. Wczorajsza kwadratura Słońca i Plutona przeniosła swój wpływ na poniedziałek i może się okazać, że ktoś dowie lub dowiedział się na twój temat czegoś, co wolałbyś zachować w tajemnicy. Jeśli zachowasz ostrożność i nie będziesz rozmawiać zbyt głośno, może uda się jakoś z tego wybrnąć, ale najlepiej zrobisz ignorując ten temat, jako pozornie nieważny.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Maximusnd/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes