Horoskop na niedzielę, 3 marca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 3 marca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Horoskop dzienny na niedzielę, 3 marca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Dzisiaj na niebie dojdzie do Trzeciej Kwadry Księżyca, która uściśli się o godzinie 16.23. Ponadto będziemy mieli do czynienia z kwadraturą pomiędzy przebywającą w Wodniku Wenus a znajdującym się w znaku Byka Uranem.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Może się okazać, że ktoś ma zupełnie inne oblicze, niż przypuszczałeś, Baranie. Dzisiejsza kwadratura pomiędzy Wenus a Uranem zdejmuje z twarzy maski i sprawia, że nawet bliscy znajomi mogą zaprezentować inne, bardziej szczere zachowania niż zazwyczaj. Nie zdziw się, jeśli ktoś, kogo miałeś za przeciwnika, wyzna, że od zawsze cię lubił…

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj zadziałasz odważnie, wręcz brawurowo! Jak na ciebie to naprawdę odważne ruchy. Można powiedzieć, że zaszalałeś. Nic dziwnego, Wenus jest dzisiaj w kwadraturze z Uranem i nawet ty nie potrafisz działać standardowo i w ugrzeczniony sposób. Przestaniesz spełniać czyjeś zachcianki, nawet za cenę rozstania. Tupniesz nogą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Niedziela będzie dla ciebie jak bieg przez płotki na czas. Na nic nie będziesz mieć czasu, nawet na spokojne zjedzenie obiadu. Tutaj zawieźć, tutaj przywieźć, temu pomóc, tamtemu podpowiedzieć. Dzisiaj będziesz wszystko załatwiać w locie. Niestety nie dla ciebie relaks przy telewizyjnym teleturnieju… zadyszkę odreagujesz wieczorem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Niedziela będzie upływać w szybkim rytmie nadawanym przez Trzecią Kwadrę Księżyca w znaku Strzelca. Nie zagrzejesz się pod kocem. Dzisiaj trzeba ruszać do boju. Od rana świeże powietrze i ruch z osobami, które wyciągnęły cię na zwiedzanie, dobrze ci zrobią. Nie narzekaj, nawet ten krótki, spontaniczny wypad będzie miał dobroczynne skutki dla twojego organizmu.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości