Horoskop na czwartek. Co przyniesie trygon między Słońcem a Księżycem?

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop na czerwiec
Horoskop na czerwiecDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 8 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie brak większych układów między planetami, ale do pozytywnych akcentów można zaliczyć trygon pomiędzy dwoma światłami horoskopu czyli Słońcem a Księżycem. 

Horoskop dzienny na czwartek, 8 czerwca 2023 r.

Dzięki takiemu położeniu te ważne elementy horoskopu wzmacniają się wzajemnie i działają na rzecz wspólnych celów. To konkretne wsparcie będzie dotyczyć przede wszystkim znaków powietrznych czyli Bliźniąt, Wag i Wodników, które zaliczą bardzo udany pod względem towarzyskim dzień. W czwartek nie powinniśmy mieć wielu powodów do narzekań. Cieszmy się lekką atmosferą i radością z wolnego czasu.

Horoskop dzienny na czwartek, 8 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To będzie kolejny, doskonały dzień. Ktoś odniesie się do ciebie z szacunkiem, którego z jego strony dawno nie zaznałeś. Zobaczysz wszystko z innej perspektywy. Możesz zauważyć, że oceniłeś kogoś nie do końca tak, jak powinieneś. Dzisiaj możesz się z kimś pogodzić i zaznać jakiegoś pojednania.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To nie będzie dzień sympatycznych kontaktów z bliskimi, wręcz przeciwnie. Ktoś ci czegoś odmówi i nie weźmie pod uwagę twoich próśb. Sytuacja może się zaognić po południu. Padną jakieś nieprzyjemne słowa. Wieczór przyniesie ci ulgę, ponieważ zaznasz wreszcie spokoju i ciszy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Spotkanie Słońca z Księżycem w powietrznym trygonie, bardzo ci odpowiada i podnosi twój poziom energii. Dzisiaj będziesz mieć bardzo sprzyjające okoliczności do wszystkich twoich zamierzeń. Możesz z sukcesem kontynuować to, co zacząłeś pod wpływem Pełni Księżyca w zeszłym tygodniu. Ludzie w twoim otoczeniu będą pomagać ci, jak tylko jest to możliwe. Dostaniesz telefon lub kontakt mailowy do wpływowej osoby.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj możesz się spotkać z licznymi zarzutami kierowanymi w twoją stronę. Pojawią się również jakieś niewspółmierne do sytuacji oczekiwania wobec ciebie. Rozsądnie stwierdzisz, że nie poradzisz sobie z tym wszystkim i nie jesteś w stanie spełnić oczekiwań w pracy, w domu i w partnerstwie. Po prostu się z czegoś wycofasz i nie miej tego sobie za złe.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Układ planet zwiastuje kolejny intensywny i wyjątkowy dzień dla twojego partnerstwa. Księżyc w znaku Wodnika sprawi, że ktoś będzie w twoim towarzystwie wyjątkowo szczęśliwy. Twoje serce będzie wypełnione ciepłymi uczuciami. Wokół siebie odnajdziesz cenne wskazówki dotyczące twoich relacji z bliskimi, w szczególności z dziećmi, i tego jak je jeszcze polepszyć.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj twoje wyprawy turystyczne jak również spotkania ze znajomymi mogą się nie powieść. Zakupy w internecie też raczej odłóż na inny dzień, jeśli coś upolujesz, później może się okazać, że to nie jest to, o co ci chodziło. Księżyc w znaku Wodnika wprowadzi trochę chaosu. Prawdopodobnie będziesz musiała zrezygnować z części swoich planów i wyciągnąć do kogoś innego pomocną dłoń.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc w znaku Wodnika, jak również Słońce w znaku Bliźniąt będą tworzyć piękny trygon z twoim znakiem zodiaku. W ten dzień wpisane będą liczne, pozytywne impulsy od Kosmosu, abyś podjęła wreszcie konkretne działania, Wago. Ktoś ze znajomych przypomni sobie, że jesteś w pewnych kwestiach niezastąpiona. Popołudniu spłynie jakaś oferta spotkania w celach podjęcia współpracy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Wolny dzień nie będzie tak luźny, jakbyś tego oczekiwał, Skorpionie. Dzisiaj możesz odrobinę zetrzeć się z członkami rodziny, znajomymi bądź dalszymi krewnymi. Nadal działa na ciebie Księżyc ze znaku Wodnika, więc mogą ci zostać postawione jakieś niesprawiedliwe zarzuty. Na dodatek nikt nie będzie chciał słuchać twoich tłumaczeń. Lepiej nie naprawiaj sytuacji, tylko zostaw sprawy tak, jak są.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj będziesz jeszcze bardziej odważny niż zazwyczaj i spróbujesz czegoś nowego, czegoś, co wiąże się z dreszczykiem emocji. Mało tego, postanowisz w swoje plany wciągnąć innych i poniekąd zmusisz ich do tego, aby towarzyszyli ci w ryzykownych przedsięwzięciach. Czwartek będziesz spędzał bardzo ciekawie, bez grama nudy od rana do wieczora.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W czwartek będziesz trochę słabszy niż zwykle. Powinieneś zwrócić uwagę na to, jak na różne bodźce reaguje twój organizm. Dzisiaj nic cię nie cieszy, a na dodatek szybko się męczysz. Czy to nie jest znak, że trzeba umówić się na jakiś lekarski przegląd? Sprawdzić nie zaszkodzi. Możliwe, że to chwilowy zjazd kondycji pod wpływem męczących, rodzinnych spotkań, ale zawsze trzeba być przezornym.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj nie oglądasz się za siebie. Z optymizmem patrzysz w przyszłość i cieszysz się tym, co udało ci się do tej pory zrobić. Okazuje się, że twoje ostatnie kłopoty udało się zażegnać, ale to głównie dzięki temu, że byłeś pojętnym uczniem i zrozumiałeś, gdzie popełniłeś błąd. W czwartek będzie cię cieszyć wszystko, od śpiewu ptaków na błękicie nieba kończąc. Już planujesz kolejną wycieczkę, kolejny krok w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień przyniesie ci odrobinę rozczarowania. Niemiłe wrażenie będzie spowodowane tym, że ktoś nie uszanuje twojej woli. Możliwe, że twój osobisty przedmiot lub coś dla ciebie ważnego zostanie przez kogoś zagarnięte i będziesz się musiała mocno postarać, aby to odzyskać. Twoja podróż powrotna z pewnego miejsca może się dłużyć i być obarczona jakąś pomyłką.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/Getty Images

Pozostałe wiadomości