Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Wiele znaków zodiaku zdecyduje się na to, aby odświeżyć swoją garderobę. Sprawy mody, urody i tego, aby dobrze się prezentować będą szczególnie istotne.

Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godz. 16:10 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Dzisiaj do południa będziemy działać pod wpływem dobroczynnego trygonu pomiędzy Słońcem a Księżycem. W czwartek zadbamy o swój wizerunek, zapragniemy wyglądać modnie i gustownie. Wiele znaków zodiaku zdecyduje się na to, aby odświeżyć swoją garderobę. Sprawy mody, urody i tego, aby dobrze się prezentować będą szczególnie istotne. Wieczorem po przejściu Księżyca do znaku Panny zaczniemy zajmować się sprawami kuchni i łazienki oraz ustawiać na półkach nowe kosmetyki.

Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj układ na niebie dodaje ci pewności siebie. Będziesz mógł dominować Strzelcu praktycznie na każdym polu i w każdej dziedzinie. Okaże się, że osoby, które ostatnio były z tobą poróżnione są jednak lojalne i pomocne. Przeżyjesz również jakieś lepsze chwile w twoim partnerstwie. To całkiem owocny i zadowalający czwartek.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W czwartek przypomnisz sobie o tym, że już dawno nie dbałeś o swój wizerunek i ostatnio trochę zaniedbałeś garderobę i swój wygląd. Dzisiaj odświeżysz swoją szafę, odwiedzisz fryzjera bądź kosmetyczkę. Wieczorem przyjdzie czas na miłe chwile na prywatnym gruncie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc w znaku Lwa obudzi twój honor. Możesz nie puścić płazem tego, że ktoś cię obraża lub publicznie krytykuje. Tym razem nie puścisz tego mimo uszu, ale postanowisz się rozprawić publicznie z oponentem. Dasz komuś popalić i słusznie. Twój wizerunek w oczach innych ludzi będzie dla ciebie wyjątkowo ważny.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień rozpoczniesz jakimiś tarciami z szefem, przełożonym współpracownikiem. Możecie się różnić w fundamentalnych sprawach. Popołudniu, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Panny sytuacja znacznie się załagodzi. Ktoś pomoże ci w twoim zmartwieniu, rozśmieszy cię i przywróci ci pewność siebie komplementując cię i okazując swoją aprobatę.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki