Gwiazdy

Występ B.L.U.E. w piosence "Zawróć". To utwór o utraconej miłości

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Występ B.L.U.E. w piosence „Zawróć”
Występ B.L.U.E. w piosence „Zawróć”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Zespół B.L.U.E. wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Zawróć". Formację założył wokalista Szymon Ciszek, a dzisiaj składa się ona z czterech osób. Utwór, który wykonała grupa, ma być sposobem na uwolnienie emocji.

Zespół B.L.U.E.

Zespół B.L.U.E. powstał w marcu 2017 roku. Założył go Szymon Ciszek – wokalista. Chciał wraz z dwójką znajomych tworzyć autorskie piosenki. W skład zespołu wchodziły wówczas osoby grające na bębnach i gitarze elektrycznej. Miesiąc później dołączył Stefan Chyrc, obecny gitarzysta – w tym składzie formacja grała do września 2017 r. W październiku pojawił się obecny perkusista Arkadiusz Pajorski.

W listopadzie 2017 roku muzycy zagrali pierwszy koncert w Łapanowie. Na początku 2018 roku dołączył do zespołu Marcin Łosiowski, obecny basista – i w tym składzie B.L.U.E. gra już 4 lata.

Muzyka grupy nawiązuje do nazwy zespołu. Kolor niebieski może mieć różne odcienie i piosenki zespołu są przepełnione całą paletą emocji. W jego utworach czuć radość, która wypełnia witalnością i energią, ale i smutek, który skłania do zadumy i refleksji. Ma bogaty repertuar i tworzy muzykę, którą moglibyśmy określić jako swoisty mariaż popu z rockiem.

Piosenka "Zawróć"

Zespół B.L.U.E. wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN w składzie: Szymon Ciszek, wokal, Arkadiusz Pajorski, perkusja, Stefan Chyrc, gitara, Marcin Łosiowski, bas.

Piosenka "Zawróć" opowiada o tęsknocie podmiotu lirycznego do swojej ukochanej, która odeszła od niego. Bohater wspomina wspólnie spędzone momenty, które były nasycone namiętnością. Jest w rozterce i z jednej strony chciałby wrócić do tych chwil, a z drugiej o nich zapomnieć i iść dalej szukając nowej miłości. Utwór powstał, by uwolnić emocje autora tekstu – Szymona Ciszka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości