Gwiazdy

"Prince Charming". Mateusz Kozioł o tolerancji: "Starsi ludzie powoli się przekonują"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
"Prince Charming". Mateusz Kozioł: "Lubię się bawić swoim wizerunkiem"

Program "Prince Charming" zadebiutował w Player.pl 12 października 2021 roku. Jest to pierwsze reality show w Polsce, w którym uczestnikami są tylko homoseksualni mężczyźni. Co o programie mówi jego uczestnik, Mateusz Kozioł?

Jacek Jelonek w programie "Prince Charming"

W programie "Prince Charming" trzynastu homoseksualnych mężczyzn spotkało się, by zawalczyć o względy "Księcia" - czyli Jacka Jelonka. Program nagrywany był w jednej z hiszpańskich willi. Zadaniem Jelonka jest poznanie uczestników i wybranie jednego, z którym chciałby spróbować nawiązać bliższą relację. Projekt jest polską wersją programu "Finding Prince Charming".

Jacek Jelonek jest polskim modelem, znanym między innymi z współpracy z "Vogue España", oraz z okładek "Hangover Man" czy "Lounge". Mężczyzna studiował architekturę przestrzeni. Uwielbia podróżować, a na Instagramie obserwuje go już ponad 42 tys. osób.

Mateusz Kozioł o programie "Prince Charming"

O programie "Prince Charming" z jednym z uczestników, Mateuszem Kozłem, rozmawiał redaktor serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski.

- Kocham modę, lubię się bawić swoim wizerunkiem. W programie zobaczycie mnie z wąsem, z włosami zaczesanymi do tyłu. W odcinku specjalnym będę miał jeszcze inne włosy, a teraz w ogóle nie mam włosów - żartuje.

Zapytany, czy złapał dobry kontakt z Jackiem ze względu na wspólną pasję, jaką jest modeling, odpowiada, że tak, a podczas spotkania sam na sam rozmawiali o agencjach modelingowych. Jak mówi, ma niedosyt romantycznych momentów. Nie zdradza jednak, o jakich momentach mówi, zachęcając widzów do oglądania. Czy program "Prince Charming" zmieni coś w rzeczywistości osób, które mieszkają w Polsce? Zdaniem Mateusza, tak.

- Myślę, że nie nastawiamy się na masy, ale nawet jeżeli parę osób zmieni swoje podejście chociaż o 20, 25% to już będzie duży sukces. Wydaje mi się, że młodzi ludzie są już na tyle otwarci i ciekawi świata, że z nimi nie ma już żadnego problemu, starsi ludzie powoli się przekonują, a ci najstarsi, jeżeli się nie otworzą, to nikt ich do tego nie przekona - kończy wypowiedź uczestnik programu "Prince Charming".

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: redakcja internetowa Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości