Gwiazdy

Paweł Małaszyński na zdjęciu z żoną. Aktor pokusił się o miłosne wyznanie. "Wzór małżeństwa"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński opublikował wspólne zdjęcie z żoną. Aktor pokusił się o miłosne wyznanie, które wzruszyło fanów. Niektórzy stawiają ich relację za wzór dla małżeństw.

Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie z żoną

Paweł Małaszyński jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Od lat możemy oglądać go w serialach, filmach czy na deskach teatru. Artysta nie może narzekać również na swoje życie prywatne. Niedawno wraz z żoną Joanną Chitruszko obchodził 20. rocznicę ślubu.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Aktor chroni swoje życie prywatne i niechętnie dzieli się nim w wywiadach z dziennikarzami. Są jednak pewne wyjątki, dzięki którym fani mogą dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w jego życiu. Paweł Małaszyński udziela się w mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje go aż 131 tysięcy osób.

Miłosne wyznanie Pawła Małaszyńskiego

To właśnie tam publikuje zdjęcia z najbliższymi. W najnowszym poście artysta podzielił się fotografią z żoną. Aktor uśmiechał się do obiektywu, a Joanna delikatnie objęła męża. Paweł opatrzył post miłosnym wyznaniem.

- Dwa serca biją jak jedno - czytamy pod zdjęciem.

Fotografia wzbudziła ogromne emocje u fanów aktora. Niektórzy z nich twierdzą, że relacja łącząca Pawła i Joannę jest wyjątkowa, a zakochani są przykładem idealnego małżeństwa.

"Jak to wspaniale znaleźć swoją bratnią duszą i iść z nią przez życie", Miło się patrzy na was widać szczęście", "Wzór małżeństwa i miłości na zawsze". "Wspaniale na was popatrzeć, kochani, widać, że jesteście stworzeni dla siebie i bardzo się kochacie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości