Gwiazdy

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji na plaży. Fani: "Jesteś piękna jak mama"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Oliwia Bieniuk rozgrzała media społecznościowe do czerwoności. Córka Anny Przybylskiej opublikowała w sieci gorące zdjęcia z portugalskiej plaży, a fani licznie komentowali nowy post. "Najpiękniejsza Twoja sesja do tej pory" – czytamy.

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk w tym roku podchodziła do egzaminu dojrzałości. Obecnie wraz z rodziną przebywa na wakacjach w Portugalii, gdzie zbiera siły do kolejnych przedsięwzięć. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że jesienią wystąpi w jednym z programów telewizyjnych. Teraz jednak zadowolona cieszy się inauguracją letniego sezonu. W mediach społecznościowych córka Anny Przybylskiej pochwaliła się gorącą sesją. Trzeba przyznać, że zdjęcia w wyciętym stroju kąpielowym wykonane na portugalskiej plaży robią wrażenie.

W końcu lato

– napisała Oliwia.

Na Instagramie zdjęciem z urlopu pochwalił się także tata Oliwii. Jarosław Bieniuk zdecydował się pokazać fanom rodzinny kadr, który opatrzył chwytającym za serce opisem: "Moja siła, moja moc, moja rodzina".

Oliwia Bieniuk na plaży

Sesja Oliwi Bieniuk wywołała spore poruszenie. Pod nowym postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których fani prawili nastolatce komplementy. Głos zabrali także prowadząca "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi oraz aktor Maciek Musiałowski, którzy zareagowali licznymi emotikonami ognia i serca.

Co więcej, internauci zauważyli także podobieństwo do mamy, Anny Przybylskiej. Jak przyznali, Oliwia odziedziczyła urodę aktorki.

- Najpiękniejsza Twoja sesja do tej pory! Jesteś piękna jak mama. Młoda Anna - pisali internauci.

Oliwia Bieniuk: „Jestem tak szalona jak mama”. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Jarosław Bieniuk świętuje urodziny. Ile skończył lat?

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył rok. Dumna mama pokazała zdjęcia Kazika

Oliwia Bieniuk na odważnych zdjęciach. "Twoja mama była śliczna, a ty jesteś cudowna"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości