Olivier Janiak pokazał zdjęcie z młodości. "Karolina już wtedy na ścianie w ramce wisiała"

Autor:
Oskar
Netkowski
Olivier Janiak pokazał zdjęcie z młodości

Olivier Janiak pokazał zdjęcie z prywatnego archiwum. Dziennikarz na fotografii z młodości wzbudził wśród fanów niemałe poruszenie. Niektórzy z nich porównywali go do innych gwiazd. - Trochę taki Polski Cristiano Ronaldo - napisał jeden z fanów.

Olivier Janiak - młodość i życie prywatne

Olivier Janiak Od 22 lat jest prowadzącym programu "Co za tydzień". To jeden z pierwszych formatów w polskiej telewizji, który ze swoimi kamerami zaczął zaglądać również za kulisy wielkich wydarzeń: ważnych premier, przygotowań do pokazów mody, czy planów filmowych najciekawszych reżyserów. Dziennikarz w trakcie ponad dwóch dekad przeprowadzał wywiady z takimi s sławami Hollywood jak: Johnny Depp, Keanu Reeves, Shakira, Kylie Minogue czy Mike Tyson, Brad Pitt, czy Leonardo DiCaprio.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Prywatnie Olivier Janiak związany jest z Karoliną Malinowską-Janiak. Zakochani pobrali się w 2003 roku, po trzech miesiącach znajomości. Są razem od 20 lat. Doczekali się trzech synów: 14-letniego Fryderyka, 12-letniego Christiana oraz 10-letniego Juliana.

Olivier Janiak w młodości

Olivier Janiak często dzieli się z fanami zdjęciami z rodzinnego archiwum. Tym razem wrzucił na swój profil na Instagramie wspomnienie ze szkolnych czasów. Poznajecie go? Fotografię zrobiono ponad 30 lat temu.

- Wjeżdżając tanecznym krokiem w poniedziałek / rok ok. 1989 / wyjazd klasowy / - napisał dziennikarz pod zdjęciem.

Fani jak zwykle nie zawiedli. W komentarzach pod wpisem nie zabrakło także humorystycznych wpisów. - No ładnie… A Karolina już wtedy na ścianie w ramce wisiała - czytamy. - Trochę taki Polski Cristiano Ronaldo - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości