20 lat milczenia. Nicole Kidman opowiedziała o rozwodzie z Tomem Cruisem

Nicole Kidman i Tom Cruise
Źródło: Dzień Dobry TVN
„Rozwód kościelny” – kiedy jest możliwy?
„Rozwód kościelny” – kiedy jest możliwy?
Rozwody 50+
Rozwody 50+
Finansowe ABC przed rozwodem
Finansowe ABC przed rozwodem
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Rewolucja w rozwodach
Rewolucja w rozwodach
Nicole Kidman i Tom Cruise byli jednym z najpiękniejszych małżeństw Hollywood lat 90. Dopiero po latach wyszło na jaw, iż prywatnie aktor skrywa mroczne tajemnice, a relacja z nim była traumą dla artystki. Po 20 latach milczenia Nicole ujawniła w końcu, jak rozstanie wpłynęło na jej życie. 

Nicole Kidman wspomina pierwsze małżeństwo

Nicole Kidman przed lata związana była z Tomem Cruisem, z którym tworzyła jedną z najpopularniejszych par Hollywood lat 90. Choć małżeństwem byli przez ponad 10 lat, aktorka rzadko wypowiadała się na temat prywatności u boku gwiazdora, a z czasem wyszło na jaw, że ich związek daleki był od romantycznej sielanki. Do rozwodu pary doszło w 2001 roku. Dziś, po 20 latach od rozstania Nicole otworzyła się na temat swojego pierwszego małżeństwa na łamach książki "50 Oscar Nights" autorstwa Dave'a Kargera. Choć w tamtym czasie jej związek legł w gruzach, gwiazda otrzymywała coraz lepsze propozycje filmowe, w 2002 roku zdobyła swoją pierwszą nominację do Oscara, zaś rok później - odebrała statuetkę.

- Zmagałam się z problemami w życiu osobistym, ale moje życie zawodowe układało się bardzo dobrze. Tak to już bywa, prawda? - zdradziła aktorka.

Życie po rozwodzie z Tomem Cruisem

Jak opowiadała w najnowszej publikacji - choć jej kariera nabrała zaskakującego tempa, w sferze uczuć Nicole odczuwała pustkę. Po rozwodzie nie potrafiła cieszyć się z nagród, a w dniu otrzymania Oscara, mimo namów przyjaciół i osób z branży, nie była w stanie świętować.

- Nie jestem wielką imprezowiczką, więc zamierzałam pominąć imprezę "Vanity Fair", ale wszyscy mówili: "Musisz iść. Musisz przejść przez tłum, niosąc swojego Oscara. [...] Usiadłam na podłodze hotelu, jedząc frytki i hamburgera z rodziną i poszłam spać. Wtedy to do mnie dotarło: muszę znaleźć miłość. Radość przyjdzie tylko, gdy powiem: "To jest nasze" - relacjonowała na łamach książki. Nicole Kidman przyznaje po latach, że rozwód z Tomem Cruisem, ktory już wtedy należał do Kościoła Scjentologicznego, był dla niej traumatycznym przeżyciem. To aktor podjął decyzję o rozstaniu i to z jego powodu aktorka miała trudności z utrzymywaniem kontaktu z ich wspólnie adoptowanymi dziećmi. Dziś 56-latka jest szczęśliwą żoną muzyka Keitha Urbana.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: kobieta.onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Kravitz / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?