Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski przed podziałem majątku. "Wrosłam w mój ukochany Żoliborz"

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski.
Piotr Bławicki/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski czekają na pierwszą rozprawę rozwodową. Dziennikarka wraz z dziećmi zajmuje obecnie mieszkanie, które należy do nich obojga. Nie kryje, że chciałaby je zachować i pozostać na Żoliborzu.

Pierwsza rozprawa rozwodowa Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli małżeństwem przez siedem lat. Do ich wspólnego majątku należy m.in. mieszkanie na Żoliborzu w Warszawie, które może być warte nawet pół miliona złotych. Aby mogli zamieszkać w nim razem, Monika Richardson sprzedała swoją willę w Wilanowie.

Kilka miesięcy temu Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu. I on, i Monika układają sobie życie z nowymi partnerami. Teraz czeka ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Mają już za sobą spotkania z prawnikami odnośnie podziału dóbr, które zgromadzili.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski – podział majątku

Monika Zamachowska w rozmowie z serwisem se.pl zaprzeczyła, by zamierzała przeprowadzić się do nowego partnera. Uważa Żoliborz za miejsce idealne dla siebie. Udziela się też społecznie w swojej dzielnicy.

– Wrosłam już i bardzo wkręciłam się w mój ukochany Żoliborz, od czterech lat działam społecznie w zarządzie mojej spółdzielni. Walczymy teraz o dofinansowanie projektu „Ławeczka” na naszym podwórku. Kocham tu być i nie chciałabym narażać dzieci na kolejną przeprowadzkę – powiedziała. Syn Moniki jest już pełnoletni, ze względu na zespół Aspergera nie może mieszkać sam. Natomiast córce zostały jeszcze trzy lata do matury.

Gdyby dziennikarka nie doszła w tej sprawie do porozumienia ze Zbigniewem Zamachowskim, czekałaby ją spłata połowy mieszkania.

Zobacz wideo: Zbigniew Zamachowski: Z żoną jesteśmy oddzielnymi ludźmi, nie cenzurujemy się nawzajem

x-news

Zobacz także:

Czy Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkają ze sobą? "Mieliśmy bardzo trudne chwile"

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek samochodowy. "W kilka sekund życie staje przed oczami"

Ile wypada dać w kopercie młodej parze? "Nie wszyscy mają środki, żeby tyle wyłożyć"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Źródło: se.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości