majątek

  majątek

  Praca z domu wydaje się być spełnieniem marzeń wielu ludzi. Coraz większa liczba osób interesuje się zarabianiem w internecie, pracą zdalną i nowymi sposobami na dorobienie do pensji. Istnieje wiele sposób zarabiania w sieci, które mogą okazać się skuteczne, po włożeniu w pracę maksimum wysiłku i czasu.

  Na uśpionych rachunkach bankowych zalegają miliardy złotych, które są tam wyłącznie dlatego, że spadkobiercy o nich nie wiedzą. Bardzo często w rodzinie tylko jedna osoba ma wiedzę, gdzie są wszystkie rachunki bankowe, polisy, fundusze, rachunki maklerskie, OFE, IKE, dokumenty firmy itp. Jeśli takiej osoby zabraknie, spadkobiercy nie mają pojęcia, co robić. Odszukanie wszystkich aktywów, dokumentów czy ważnych informacji, graniczy z cudem. Dlatego każdy powinien mieć w domu CZERWONĄ TECZKĘ.

  Temat, który dziś poruszamy w Dzień Dobry TVN może być niewygodny dla polityków, zwłaszcza tych u władzy. Chodzi o majątki polityków. Niektóre media analizują stan posiadania premiera Morawieckiego, a inne pod lupę biorą majątek małżeństwa Kwaśniewskich, czyli byłego prezydenta RP. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy dr. Marka Migalskiego, byłego polityka. Czy Marek Migalski ujawniał swój majątek, kiedy był politykiem? Dlaczego majątek polityków musi być prześwietlany? Czy polityk, który jest bogaty, wzbudza większą antypatię Polaków? Dlaczego Mateusz Morawiecki, zanim stał się premierem, przepisał swój majątek na żonę? Ile, zdaniem Marka Migalskiego, powinniśmy mieć w Polsce posłów i, ile powinni oni zarabiać?

  Magdalena Kruk obudziła się w nocy i kiedy spojrzała w okno, zobaczyła jasną łunę. Okazało się, że płonie dach jej domu. Ogień szybko objął wszystkie pomieszczenia. Pani Magdzie i dzieciom udało się wydostać na zewnątrz. W wyniku pożaru rodzina straciła cały swój majątek. Jak wyglądała akcja ratunkowa? Gdzie rodzina przebywa obecnie?

  Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego twierdzą, że sen wpływa na zasobność naszego portfela. W jaki sposób? O komentarz do tych badań poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog biznesu Izabelę Kielczyk oraz psychiatrę i specjalistę leczenia zaburzeń snu dra Michała Skalskiego.

  Po tym, jak żona Johnny'ego Deppa - Amber Heard złożyła w sądzie papiery rozwodowe rozpoczęły się spekulacje na temat powodu rozpadu związku i podziału majątku. Fakty dotyczące rozwodu pary aktorów przedstawiła w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Dowiedzieliśmy się, co Heard zarzuca Deppowi, jakiej kwoty domaga się od niego, jak na zarzuty obecnej żony zareagowała była partnerka aktora - Vanessa Paradis i co zagraniczna prasa pisze o sprawie.

  Joanna Bujarska-Ciszek i Piotr Ciszek 18 lat temu kupili poniemiecki majątek Nakomiady. Ile zaangażowania i czasu kosztowało ich wyremontowanie pałacu? Czy nie żałują decyzji o zakupie posiadłości? Jak im się tam żyje? 13 lat temu małżeństwo zajęło się również manufakturą. Wyrabiają ceramiczne dodatki do domu, głównie pięknie zdobione piece kaflowe.

  W skład spadku wchodzą nie tylko aktywa, ale i długi spadkodawcy. Do tej pory zasadą przy ustawowym dziedziczeniu było przyjęcie spadku bez ograniczenia odpowiedzialności za długi. Oznaczało to, że spadkobiercy odpowiadali za wszystkie długi spadkodawcy całym swoim majątkiem. Po nowelizacji prawa spadkowego zasadą jest dziedziczenie długów tylko do wysokości odziedziczonego majątku. O tym, jak należy rozumieć nowelizację prawa spadkowego gość Dzień Dobry TVN adwokat Magdalena Wilk.

  4 lata temu zmarła Violetta Villas. Od tamtego momentu między synem, a przyjaciółką piosenkarki, która zajmowała się nią w ostatnich latach życia, toczyła się sądowa batalia o spadek po diwie polskiej piosenki. O finale tej walki rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z synową , Małgorzatą Gospodarek i mecenasem Michałem Błeszyńskim, pełnomocnikiem syna piosenkarki.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: Martha Stewart - kulinarna legenda polskiego pochodzenia, której majątek wart jest 650 milionów dolarów. Oprócz tego, wspomnień czar i Halina Kunicka. A na koniec będzie nowocześnie i sentymentalnie - testujemy nową syrenkę. Bądźcie z nami o 8.30.

  Do Warszawy zjechały najdroższe fury świata. Filip Chajzer dodał gazu! Na bogato!

  Zbigniew Niemczycki - tegoroczna „dziesiątka” na liście 100 najbogatszych Polaków. Jego rezydencja w polskim Beverly Hills, czyli Konstancinie, określana jest jako jedna z najpiękniejszych. Dziennikarka Katarzyna Olubińska gościła w Zakopanem, w domu Państwa Niemczyckich.