Gwiazdy

Małgorzata Socha wprost o zarobkach. Zdradziła, czy pieniądze spływają na konto jej czy męża

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Małgorzata Socha zwierzyła się z podziałów finansowych w swoim małżeństwie. Zaskakująco szczere wyznanie niesie się po sieci. Aktorka niezwykle rzadko dzieli się informacjami dot. jej rodzin i życia prywatnego.

Małgorzata Socha - małżeństwo

Wielu fanów przez lata kariery Małgorzaty Sochy dociekał, kim jest jej mąż. Mężczyzna najczęściej pozostaje w cieniu, nie udzielając się w show-biznesie. Trudno też o zdjęcia pary z czerwonych dywanów. Otóż ukochanym aktorki jest Krzysztof Wiśniewski. Wiadomo jedynie, że mężczyzna jest inżynierem. Nic zatem dziwnego, że daleko mu do medialnego środowiska, w którym świetnie odnajduje się jego żona. Para pobrała się w 2008 roku. Małgorzata i Krzysztof poznali się, gdy aktorka była nastolatką. Miała 16 lat i była na wakacjach. On był wówczas 19-latkiem i pracował jako ratownik na plaży.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Zakochani od prawie dziewięciu lat spełniają się w roli rodziców. Najpierw na świat przyszła córeczka Zosia, a cztery lata później - Barbara. W 2018 roku aktorka przywitała na świecie swoje trzecie dziecko - synka Stasia.

Małgorzata Socha o domowych finansach

Małgorzata Socha od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Często widzimy ją w filmach, serialach, deskach teatru czy reklamach. Także social media gwiazdy mówią o jej popularność. Instagramowy profil Sochy śledzi okrągły milion osób. Okazuje się, że pieniądze z lukratywnych kontraktów trafiają tylko na konto gwiazdy. Mąż ma osobne konto i swoje zarobki.

- Każdy ma swoje konta. Jednocześnie nie mamy przed sobą tajemnic finansowych, bo to nie o to chodzi. Mamy osobne konta, żyjemy wspólnie, ale mamy niezależność finansową. Każde z nas ma taką pewność siebie w tym związku, bo czujemy się równoprawni. Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest lepszy, gorszy i pod kogoś musimy się układać. To jest akurat bardzo zdrowe - mówiła Socha w rozmowie z Jastrząb Post.

Co ciekawe, kilka lat temu aktorka kilka lat temu przyznała w rozmowie z "Twoim Stylem", że rachunki opłaca jej mąż: - Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego! To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości