Książę Harry i Meghan Markle tracą przyjaciół? "Nie są nigdzie zapraszani"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
plejada.pl
Meghan Markle, książę Harry

W drugim tygodniu stycznia odbyła się oficjalna premiera autobiografii księcia Harry'ego. Książka szybko stała się bestsellerem, ale przez decyzję o jej wydaniu młodszy syn księżnej Diany i Karola III oraz jego małżonka, Meghan Markle, mają narzekać na problemy z utrzymywaniem kontaktów towarzyskich. - Nie są uważani za godnych zaufania - przekonuje ekspertka do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej, Kinsey Schofield.

Pozycja towarzyska księcia Harry'ego i Meghan Markle jest zagrożona?

Nie jest tajemnicą, że po premierze "Spare" konflikt pomiędzy księciem i księżną Sussexu a pozostałymi członkami rodziny królewskiej przybrał na sile. Kilkusetstronicowa autobiografia miała przynieść autorowi i jego żonie chwałę, a tymczasem okazuje się, że stała się źródłem poważnych problemów. Głos w tej sprawie zabrała ostatnio gospodyni podcastu "To Di For Daily", Kinsey Schofield.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Plotka głosi, że Sussexowie nie są nigdzie zapraszani, bo następstwem ich wizyty zawsze są nagłówki w mediach plotkarskich (...). Nie są uważani za godnych zaufania. Prywatna rozmowa z nimi mogłaby pojawić się w reality show lub książce - orzekła ekspertka do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle tracą na popularności

Ostre słowa gospodyni podcastu "To Di For Daily" znajdują swoje potwierdzenie w relacjach z organizowanych za oceanem imprez. Meghan Markle nie pojawiła się na urodzinowym przyjęciu Oprah Winfrey, mimo że obie panie pozostawały dotąd w dość zażyłej relacji.

Co ciekawe, książęca para zmaga się nie tylko z problemem braku zaufania w gronie przyjaciół, ale także ze znaczącym spadkiem popularności w Stanach Zjednoczonych. Z sondażu przeprowadzonego przez magazyn "Newsweek" wynika, że notowania Harry'ego spadły w styczniu z +38 do -7, a Meghan z +23 do -13.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pacific Press/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości