Gwiazdy

"Kevin sam w domu" wraca w nowej wersji. "Zwiastun zebrał więcej łapek w dół, niż w górę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Co nowego w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Cały świat żyje zwiastunem do filmu "Home Sweet Home Alone", czyli nowej wersji "Kevina samego w domu". Fani pierwowzoru niezbyt entuzjastycznie reagują na zapowiedź produkcji. Znana jest obsada oraz data premiery filmu.

"Kevin sam w domu" - nowa wersja

Kultowy film "Home Sweet Home Alone" w nowym wydaniu ma pojawić się na platformie Disney+. Ze wstępnych informacji wiadomo, że fabuła nieznacznie będzie się różnić od oryginału. Głównym bohaterem produkcji będzie Max. Chłopiec zostanie sam w domu, gdy jego rodzina wyjedzie na Święta Bożego Narodzenia do Japonii.

Początkowo chłopiec będzie zadowolony z takiego obrotu spraw, jednak pewne małżeństwo nie da mu zbyt długo cieszyć się wolnością i będzie robić wszystko, by włamać się do domu chłopca.

- Kevin powraca w nowej wersji i nowym wydaniu. Wielu fanów jest zawiedzionych. Zwiastun zebrał więcej łapek w dół, niż w górę. To jest 1:1 odtworzona historia z pierwowzoru - mówiła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

"Kevin sam w domu" - obsada

W głównej roli obsadzony został Archie Yates znany między innymi z "Jojo Rabit". W produkcji pojawili się również Ellie Kemper, Rob Delaney, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Ally Maki i Chris Parnell i Devin Ratray jako Buzz McCallister - brat Kevina.

- Jedyna osoba, która się powtórzy w obsadzie to odtówrca roli Buzza McCallistera - podsumowała Sandra Hajduk.

Premiera filmu "Home Sweet Home Alone" zaplanowana jest na 12 listopada 2021 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości