Kasia i Jędrzej Gąsienicowie wspominają "Azję Express". "Najbardziej się wzruszałem, kiedy jakaś para odpadała"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Naj Azja Express - Gąsienicowie
Naj Azja Express - GąsienicowieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Katarzyna i Jędrzej Gąsienicowie w rozmowie z Aleksandrą Rogowską-Lichnerowicz wspominali udział w programie "Azja Express". Ostatni odcinek odbył się już bez ich udziału. Przyznali, że żal im było konkurencji, których nie mogli się podjąć.

Gąsienicowie wspominają "Azję Express"

Katarzyna i Jędrzej Gąsienicowie oglądając odcinki programu, w których nie brali udziału, doszli do ciekawych wniosków. Z perspektywy czasu i własnej kanapy, zadania wydają im się prostsze niż wtedy, kiedy je wykonywali.

W rozmowie z Aleksandrą Rogowską- Lichnerowicz zdradzili także, co najbardziej wzruszało ich w trakcie zdjęć. - Ja osobiście najbardziej się wzruszałem, kiedy jakaś para odpadała. Wszyscy wiedzieli, jakie są reguły programu, że dziś ktoś odpadnie, że jest odcinek eliminacyjny, to zawsze jak była odpadanka, to autentycznie robiło mi się smutno i to były takie momenty - wyjaśnił Jędrzej.

Kasia przyznała, że eliminacje były prawdziwą loterią, bo jeśli nie udało się złapać stopa, to nawet para, która była najmocniejsza, mogła być tego dnia na końcu.

Katarzyna i Jędrzej Gąsienicowie o przygodzie życia w "Azji Express"

Para przyznała, że udział w programie był wielką przygodą. Gąsienicowie wszystko robili zgodnie ze sobą i w swoim tempie. Pół żartem, pół serio przyznali też, że miewali momenty, w których chcieli wrócić do domu.

- Mieliśmy takie zaparcie w pierwszym odcinku. Nikt nie chciał odpaść jako pierwszy, ale jak już odpadł Czesław to stwierdziliśmy, możemy jechać do domu - powiedziała Kasia Gąsienica.

Kiedy Kasia odebrała telefon z zaproszeniem do odcinka była przerażona. Dzisiaj nie żałuje, że wzięła udział w programie. Kto kogo namówił do udziału w "Azji Express"? Zobacz cały materiał wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości