Gwiazdy

Johnny Depp obchodzi 59. urodziny. "Ma co świętować"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie
Co nowego w show-biznesie Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Johnny Depp 9 czerwca obchodzi 59. urodziny. Po miesiącach sądowych batalii z pewnością ma powody do świętowania. O tym, co w ostatnim czasie dzieje się w życiu aktora, opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Urodziny Johnny'ego Deppa

Johnny Depp to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazdorów filmowych. Na swoim koncie ma udział w produkcjach takich jak: "Edward Nożycoręki", "Beksa", "Co gryzie Gilberta Grape’a" czy "Piraci z Karaibów". To dopiero początek listy, ale ostatnio o aktorze zrobiło się głośno nie za sprawą występowania na srebrnym ekranie czy nagród, a "procesu dekady".

- Johnny Depp ma co świętować. Po pierwsze, wygrał "proces dekady" z Amber Heard, a po drugie ma dzisiaj 59. urodziny i jak twierdzi, zaczyna zupełnie nowy etap życia. Zresztą poczynił taki wpis, w którym zwraca się do swoich fanów: "Przeszliśmy wspólną drogę. Zrobiliśmy wspólnie dobrą rzecz. Pora iść razem do przodu. Jesteście tak naprawdę moimi pracodawcami" - przytoczyła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

- To jest mocne wyznanie. Dlatego, że Johnny Depp nigdy nie był aż tak wylewny w relacjach ze swoimi fanami. Kiedy chciało się zapolować na zdjęcie z Johnnym, to trzeba było mieć dużo szczęścia. Teraz wszystkie zdjęcia publikowane w amerykańskich tabloidach pokazują, że on wręcz wychodzi do tych fanów. Ma im za co dziękować, bo umówmy się to oni się trochę przyczynili do tego, że ta opinia na jego temat w czasie trwania procesu była tak pozytywna - dodała dziennikarka.

Apartament z "procesu dekady" na sprzedaż

Sandra Hajduk-Popińska przypomniała, że Amber i Johnny mieli kilka wspólnych apartamentów. - Udało się prawie wszystkie z nich sprzedać poza jednym, który trafił na rynek kilka dni temu za ponad 1,5 miliona dolarów. To jest ten apartament, w którym dochodziło do sprzeczek, bijatyk, nadużyć. To akurat nie jest żadna tajemnica, bo oni dość otwarcie mówili o tym na sali sądowej, że to działo się tam. Latały butelki, były kłótnie, wyzwiska. Zresztą jeden z pracowników tego apartamentowca zeznawał w czasie procesu - mówiła Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości