Irena Kamińska-Radomska oburzona. "Przecież to wszystko będzie na śmietniku"

Dr Irena Kamińska Radomska
Fot. Bartosz Krupa / East News
Irena Kamińska-Radomska jest autorytetem w dziedzinie savoir-vivre'u. Porad dotyczących dobrych manier udziela m.in. w mediach społecznościowych. Tym razem zabrała głos w innej sprawie. Co tak oburzyło mentorkę programu "Projekt Lady"?

Irena Kamińska-Radomska o zakupach przez internet i ekologii

Ekspertka od savoir-vivre'u zamieściła na Instagramie film, w którym pokazuje portfel kupiony przez internet. Nie chodzi jednak o samą rzecz ani o sposób dokonania zakupu, lecz o opakowanie przesyłki. Mały portfelik został umieszczony w pudełku, ono zaś torbie papierowej, a wszystko to owinięto folią bąbelkową i wysłano w naprawdę sporym kartonie.

– Zobaczcie, jak w dobie ekologii został zapakowany. (...) Ile tu jest tych wszystkich certyfikatów, jakieś gumeczki... Po co to? Przecież to wszystko będzie na śmietniku. (...) Nie można było tego wrzucić do koperty piankowej? – pyta mentorka programu "Projekt Lady". "Jestem oburzona!!! Co Wy na to?" – dodaje w komentarzu do nagrania, zachęcając do dyskusji.

- Masakra. W głowie się to nie mieści. Zapakowane, jakby to był telewizor, a nie portfel. - Podzielam Pani oburzenie, bezmyślność nie zna granic. - 100% racji, płakać się chce przy niektórych przesyłkach - przyznają internauci.

Kim jest dr Irena Kamińska-Radomska?

Irena Kamińska-Radomska jest specjalistką w dziedzinie savoir-vivre'u. Prowadzi firmę szkoleniową The Protocol School of Poland, oferując kursy dotyczące komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. W swojej karierze ekspertka przeszkoliła kilkanaście tysięcy osób. Jest autorką artykułów publikowanych w Polsce i USA oraz książek, w tym bestselleru "Jak zostać damą".

Zobacz wideo: Irena Kamińska-Radomska o niekompletnie ubranych panach.

Zobacz także:

Jak się odżywiać, aby nie przytyć na wakacjach? "Chodzi o to, żeby nasze wybory były mądrzejsze"

Teściowa radzi, jak mieć dobre relacje z synową. "Nie dawać zbędnych komentarzy"

Hanna Zborowska o rozwodzie i nowym życiu: "Nadal mnie to boli"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości