Gwiazdy

Dominika Gwit mówi o samoakceptacji. "Przez lata dochodziłam do tego, by uwolnić się od kompleksów i pokochać siebie"

Gwiazdy

Dominika Gwit

Dominika Gwit wielokrotnie była oceniana przez pryzmat wyglądu. Aktorka długo walczyła z kompleksami na punkcie swojego ciała. Jednak dzięki ciężkiej pracy, dziś może otwarcie przyznać, że kocha siebie i akceptuje to, jaka jest.

Metamorfoza Dominiki Gwit

Dominika Gwit zdobyła popularność dzięki udziałowi w filmie "Galerianki". Później grała w serialach TVN "Przepis na życie" oraz "Singielka". Często występuje również na deskach teatrów. Równolegle z rozwojem kariery fani mogli obserwować jej spektakularną metamorfozę, która rozpoczęła się w 2014 roku. Gwiazda przeszła na restrykcyjną dietę, trenowała na siłowni kilka razy w tygodniu, a w efekcie schudła aż 50 kilogramów.

Aktorka udzielała w mediach wywiadów na temat swojej nowej sylwetki. Kiedy inni zachwycali się jej figurą, Dominika nie potrafiła cieszyć się z sukcesu, który osiągnęła.

- Opowiadałam wszędzie, że jest super, a prawda jest taka, że nie miałam innego życia poza odchudzaniem. Wydawało mi się, że jestem szczęśliwa, ale nie byłam. W pewnym momencie obudziłam się z tego koszmaru - mówiła przed laty w wywiadzie dla "Vivy!".

Dominika Gwit uwolniła się od kompleksów

Po czasie Gwit wróciła do dawnej wagi, ale jak się okazuje, to właśnie wtedy poczuła się dobrze w swoim ciele. W pełni zaakceptowała to, jaka jest, a dodatkowe kilogramy przestały mieć znaczenie. Dziś Dominika chętnie rozmawia ze swoimi fanami o samoakceptacji, choć wielokrotnie doświadczyła wielu przykrości ze strony osób, które oceniały ją przez pryzmat wyglądu i nie szczędziły słów krytyki.

- Zastanawiam się dziś, czym jest dla Was poczucie własnej wartości? Co je definiuje? Przez lata dochodziłam do tego, by uwolnić się od kompleksów i pokochać siebie. Dziś jestem wolna i szczęśliwa. Mówię o kompleksach w każdej sferze życia. Jednak wielu użytkowników sieci zwraca uwagę zwłaszcza na wygląd innych osób. Z czego to wynika? Czy z tego, że sami stali się niewolnikami swojego wyglądu? - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo: Dominika Gwit rozebrała się „w kobiecym interesie”

Zobacz także:

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wkrótce wezmą ślub? Balony i tort na imprezie aktorki dają do myślenia

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

Roksana Węgiel przeszła metamorfozę. Postawiła na inny kolor włosów i promuje nowy singiel "Korona"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości