Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała pozytywny wynik testu. "To nie Covid, to Michał"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci. Wszystko wskazuje na to, że ich rodzina niedługo się powiększy. Ola pochwaliła się w sieci wynikiem testu ciążowego. Widać na nim dwie kreski. Fani gratulują parze kolejnego malucha.

Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Aleksandra Żebrowska - macierzyństwo

Aleksandra i Michał Żebrowscy są jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Pobrali się w 2009 r. i doczekali się trójki synów: 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka, i 1,5 rocznego Feliksa.

Ola cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Jako influencerka oraz mama pokazuje w sieci swoje codzienne życie i z dystansem do samej siebie odsłania kulisy macierzyństwa. Szerokim echem odbijają się jej wpisy na temat karmienia piersią czy też opieki nad pociechami. Dla wielu kobiet jest żona popularnego aktor inspiracją.

ciąża

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Aleksandra i Michał w wielu wywiadach często podkreślali, że marzy im się duża rodzina. Wszystko wskazuje na to, że pragnienie niedługo się spełni. Ola pochwaliła się właśnie w sieci zdjęciem pozytywnego testu. Jak zaznaczyła, nie jest to test na koronawirusa.

- Dwie kreski mimo szczepienia #toniecovid #tomichał - ogłosiła Żebrowska na Instagramie.

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży

Fani i znajomi pary składają gratulacje. Cieszą się, że Żebrowscy zostaną rodzicami po raz czwarty i przy okazji doceniają poczucie humoru Oli.

- Słabe te szczepionki, a to, że nie zachowujecie dystansu, jest totalnie nieodpowiedzialne! - napisała żartobliwie Agata Rubik.

- Szaleństwo! Bosko, gratulacje - stwierdziła Barbara Kurdej-Szatan.

- Wspaniała wiadomość. Gratulacje - dodała prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

- Szanuję. Wszystko przez brak dystansu. Gratulacje kochani - przyznała Anna Lewandowska.

- Ola i Michał Żebrowscy bardzo długo starali się o dzieci. Ola opowiadała w jednym z wywiadów o tym, że ma za sobą kilka poronień, ciążę pozamaciczną, więc dla nich ta droga do pozostania rodzicami była długa, ale jak się okazuje finalnie bardzo szczęśliwa, bo czwarte dziecko w drodze - przypomina w studio Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości