Gwiazdy

Aleksandra Konieczna komentuje rzekomą "wpadkę" na gali Orłów. "Piję wodę z bąbelkami"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Aleksandra Konieczna

Zachowanie Aleksandry Koniecznej podczas tegorocznej gali wręczenia Orłów było szeroko komentowane. Teraz popularna aktorka w mediach społecznościowych zamieściła wymowny wpis, by uciąć wszelkie spekulacje. Otrzymała wsparcie od wielu osób związanych ze światem kultury. - Nie ma zgody na kłamstwa i przeinaczenia - podkreśliła Karolina Korwin Piotrowska.

Orły 2022. Aleksandra Konieczna o roli prowadzącej

Aleksandra Konieczna podczas 24. edycji Polskich Nagród Filmowych Orły wręczała statuetki zwycięzcom. Na scenie rzucała żartami, które nie wszystkim przypadły do gustu. Po ceremonii artystka udzieliła wywiadu, który został niejednoznacznie zinterpretowany.

Zobacz wideo: Polscy aktorzy i aktorki

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Rola prowadzącej jest straszna. Myślałam, że jak za bardzo się wychylę, to może mi utną głowę za to. Tych słów nie da się cofnąć, a chciałoby się powiedzieć nieco inne - podkreśliła Aleksandra Konieczna. Dziennikarz zapytał wprost, co wprawiło aktorkę w taki nastrój. - Od kilku dni jaram się wodą z bąbelkami. Całe życie piłam niegazowaną i mnie po prostu "freestyluje" - odpowiedziała.

Aleksandra Konieczna odniosła się do pomówień

Niektórym odpowiedź "woda z bąbelkami" skojarzyła się z alkoholem. Zdaniem aktorki materiał został tak zmontowany, że wygląda na nim, jakby była w stanie nietrzeźwym. Dlatego po rozmowie gwiazda zamieściła wpis na swoim profilu na Instagramie, w którym zdementowała plotki.

- Na chwilę przed Galą Orłów. Trema mnie zjada. Piję wodę z bąbelkami (...). Nie piję alkoholu od dwudziestu lat. Nie zawaliłam nigdy żadnego planu, nie spóźniłam się nawet, a moja każda rola to majstersztyk (jak słyszę od wielu kolegów, krytyków filmowych, reżyserów) - napisała Aleksandra Konieczna. Dodała również, że rozważa wytoczenie jednemu z portali procesu o naruszenie dóbr osobistych.

Zobacz wideo: Zakręty i radości w życiu popularnej aktorki

Zakręty i radości w życiu popularnej aktorki
Zakręty i radości w życiu popularnej aktorki Źródło: Dzień Dobry TVN
To wyjątkowy czas w życiu Hanny Konarowskiej-Nowińskiej. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka, a niedawno wyszła za mąż.

Gwiazdy wspierają Aleksandrę Konieczną

Do całej sytuacji odniosło się wiele osób ze świata kultury.

- Ola, widziałam Cię z bliska, rozmawiałyśmy, jesteś wspaniała i dzielna mimo bólu, jaki Ci wtedy towarzyszył. Nie ma zgody na kłamstwa i przeinaczenia. Jesteś świetną babką, Kobietą, Artystką. To ma znaczenie, a nie kłamstwa i insynuacje debiloportali - skomentowała Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka.

- Jesteś piękna i wspaniała absolutnie doskonała. Wysyłam siłę i miłość - napisała Maria Peszek, wokalistka. - Oleńko, dziś pseudomedia doszły do głosu, ale to nie znaczy, że powinny mieć głos. Zwłaszcza kłamliwy, manipulujący, głupi i pozbawiony etyki. Nie pozwólmy pseudodziennikarzom tworzyć taką rzeczywistość. Jestem z Tobą całym sercem! - dodał Tomasz Ossoliński, projektant.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości