aleksandra konieczna

  aleksandra konieczna

  W sobotę, 25 września zakończyła się 46. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Najważniejszą nagrodę, Złote Lwy otrzymał obraz "Wszystkie nasze strachy", a Srebrne Lwy powędrowały do twórców filmu "Żeby nie było śladów". W wyróżnionych produkcjach zagrali Aleksandra Konieczna i Jacek Poniedziałek, którzy w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedzieli o swoich rolach, a także zgodnie wskazali, do kogo ich zdaniem powinna trafić nagroda. 

  Aleksandra Konieczna to mama, aktorka, i - jak mówi sama o sobie - kobieta w "trampkach". Dlaczego używa takiego określenia w stosunku do siebie? Jakiś czas temu aktorka zagrała w krótkometrażowym filmie "Nazywam się Julita", który wyreżyserował młody reżyser Filip Dzierżawski. W ilu jeszcze debiutach zagrała artystka? Gościliśmy ją w Dzień Dobry TVN.

  Aleksandra Konieczna to świetna aktorka filmowa i teatralna, której talent doceniają widzowie i ludzie z branży. Widzowie TVN mogą ją oglądać w serialach "Na Wspólnej" i "Diagnoza". W tym pierwszym gra Honoratę, a w drugim - byłą ordynator szpitala w Rybniku Marię Kaletę. Czy głęboko wchodzi w swoje role? Co robi, aby być wiarygodną w roli lekarza? Czuje odpowiedzialność, wcielając się w postać chirurga? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  "Diagnoza" cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jaki jest patent na dobry serial? Czym "Diagnoza" różni się od innych seriali medycznych? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN producent Dorotę Kośmicką i aktorkę Aleksandrę Konieczną.

  Co najbardziej zaskoczyło naszych gości gdy przygotowywali się do swoich ról w serialu? Czy wiedzą już jaki los czeka główną bohaterkę i czy mogą uchylić nam rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradzili nam: ordynator chirurgii Maria Kaleta czyli Aleksandra Konieczna i Michał Czernecki grający Piotra Sadzika - szefa SOR-u w serialu "Diagnoza". Na serial zapraszamy we wtorki o 21.30.

  Już od 5 września widzowie będą mogli oglądać nowy serial TVN "Diagnoza". Jaki nastrój panował na premierze? Zobaczcie relację dziennikarki Dzień Dobry Wakacje Agnieszki Jastrzębskiej, która rozmawiała z gwiazdami serialu: Mają Ostaszewską, Maciejem Zakościelnym, Aleksandrą Konieczną, Antonim Królikowskim, Weroniką Rosati i Sonią Bohosiewicz.

  Już jesienią na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć nowy serial "Diagnoza". Jego główna bohaterka - Anna (w tej roli Maja Ostaszewska) nie pamięta swojej przeszłości. Wokół niej - cały sztab lekarzy. Kto jest czarnym charakterem serialu? O czym tak naprawdę jest serial i czemu tytuł może wydawać się mylący? W Dzień Dobry Wakacje gwiazdy serialu: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny i Aleksandra Konieczna opowiedzieli o kulisach powstawania produkcji. A pierwszy odcinek będziecie mogli zobaczyć już 5 września i 21.30!

  Rozdane zostały "polskie Oscary" czyli nagrody Polskiej Akademii Filmowej - Orły 2017. Największymi wygranymi są filmy: „Wołyń” - otrzymał aż dziewięć statuetek i „Ostatnia rodzina”, która zwyciężyła w czterech kategoriach. O tegorocznych laureatach, emocjach towarzyszących zdobywcom statuetek i kondycji polskiego kina rozmawialiśmy z Aleksandrą Konieczną, Andrzejem Sewerynem i Grażyną Torbicką.

  Na gali wręczenia Orłów 2017 Polskiej Akademii Filmowej była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiała ze zdobywcami nagrody w kategoriach: najlepsza aktorka - Aleksandrą Konieczną za film "Ostatnia rodzina", najlepszy aktor - Andrzejem Sewerynem za film "Ostatnia rodzina", najlepszy aktor drugoplanowy - Arkadiuszem Jakubikiem, najlepsze kostiumy - Małgorzatą Kożuchowską oraz reżyserem filmu "Wołyń", Wojciechem Smarzowskim, którego obraz zdobył aż 9 statuetek. Jakie to uczucie zostać docenionym przez kolegów z branży? Co najbardziej zaskoczyło widownię na gali? Czy doszło do wpadki w stylu Oscarów 2017?

  Niektóre role wymagają od aktorów dużej metamorfozy. Co dla roli są w stanie zrobić goście Dzień Dobry TVN - aktorzy: Aleksandra Konieczna, Dominika Gwit i Piotr Stramowski? Czy lubią się zmieniać? Czy jest rola, o której marzą?

  Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymała nagrodę za główną rolę kobiecą w filmie "Ostatnia rodzina". Choć w swoim dorobku ma wiele ciekawych ról, to właśnie kreacja Zofii Beksińskiej przyniosła jej prawdziwą eksplozję popularności. Jak Aleksandra Konieczna czuje się jako "wielkie aktorskie odkrycie ostatnich miesięcy"? Czy w jej domu rozdzwoniły się telefony z propozycjami kolejnych ról.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: w ciągu ostatniego roku zmieniła wszystko - tylko u nas nowe życie Anity Lipnickiej. Oprócz tego: aktorskie zadanie czy coś więcej? - Katarzyna Warnke i Wojciech Zieliński oraz kulisy erotycznych scen. A na koniec: długo na to czekała, ale było warto - Aleksandra Konieczna - jak smakuje późny sukces? Startujemy o 8.30!

  Aleksandra Konieczna za rolę w "Ostatniej rodzinie" w Gdyni otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki. Szerszej publiczności Pani Aleksandra jest znana z serialu TVN „Na Wspólnej”. Czy aktorka lubi swoją postać, czyli Honoratę Leśniewską? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.