Gwiazdy

Kto częściej się spóźnia, a kto najwięcej podjada? Zobacz quiz z Ewą Drzyzgą i Agą Woźniak-Starak

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Quiz z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą
Quiz z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą
wideo 2/20

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą od września 2020 roku program Dzień Dobry TVN i tworzą zgrany zespół. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi postanowiła sprawdzić, jak wygląda ich praca i co wiedzą o sobie. Sprawdź, jak im poszło.

Quiz z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia wyzwania, a Ewa Drzyzga - niespodzianki - nic więc dziwnego, że na propozycję quizu przygotowanego przez jedną z naszych dziennikarek były gotowe do działania. Okazało się jednak, że na wiele pytań odpowiedziały podobnie, a nie a tym polegała zabawa. Która z nich częściej przeklina, a która pije więcej kawy? Odpowiedzi mogą zaskoczyć!

Agnieszka przyznała też, że z równowagi to właśnie ją łatwiej wyprowadzić.

- Ewa to jest siła spokoju i mistrz dyplomacji.

Padły również pytania o umiejętności wokalne i taneczne. Tu obie przyznały, że Ewa lepiej śpiewa, co wyszło podczas nagrywania kolędy dla Dzień Dobry TVN - co do tańca Agnieszka wyznała, że ma świetne poczucie rytmu, tylko go nie ujawnia.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga do zespołu Dzień Dobry TVN dołączyły we wrześniu 2020 roku. Nie kryły zadowolenia, że to właśnie one będą pierwszą kobiecą parą. Na swoich mediach społecznościowych chwaliły się szczęśliwą nowiną.

- Panie i Panowie! Oto my. Nowy i, co najlepsze, kobiecy duet w Dzień Dobry TVN. Ale się cieszę, naprawdę. Mam nadzieję, że będziecie z nami, bo przyda nam się Wasza dobra energia - napisała Woźniak-Starak tuż przed pojawieniem się w naszym programie w roli prowadzącej.

Na wspólne prowadzenie programu cieszyła się także Ewa Drzyzga. - Dołączamy do ekipy, która góry potrafi przenosić. Będziemy blisko i coraz bliżej, mam nadzieję, że wspólnie z nami będziecie chcieli opisywać świat, który nas otacza, będziecie dzielić się z nami swoimi inspiracjami, my obiecujemy dzielić się naszymi i wyszukiwać ciągle nowe - podkreśliła w swoich mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości