Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie. "Nie można mieć wszystkiego"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Włodarczyk zwierza się fanom z macierzyństwa, dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami. Kiedy gwiazda omówiła już wszelkie kwestie związane z dorastaniem malucha, jej głowę zaczęło zajmować coś innego. Czy za późno została mamą?

Agnieszka Włodarczyk - życie rodzinne

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami w lipcu 2021 roku. Milan odmienił życie aktorki i sportowca. Wcześniej mieszkali na wyspie Gili. Miejsce to leży w północno-zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Przypomnijmy, że aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach.

Agnieszka Włodarczyk zwierza się z macierzyństwa

Związek z 33-letnim mistrzem i rekordzistą w triathlonie, Robertem Karasiem, pozwolił Agnieszce Włodarczyk na założenie rodziny i oddanie się macierzyństwu. Aktorka nie ma wątpliwości, że jest w momencie życia, w którym może się spełniać. Jest jednak jedna rzecz, której trochę żałuje.

- Czy Wasze wyobrażenie o tym jak będzie wyglądało życie z dzieckiem różniło się od tego, co spotyka Was na co dzień? Ja myślałam, że będzie trudniej, że nie ogarnę tego wszystkiego o czym trzeba pamiętać. Okazało się, że wiele rzeczy robię intuicyjnie. Nie muszę być perfekcyjna, wystarczy, że staram się być najlepszą wersją siebie. Czy czegoś żałuję? Może tylko tego, że spotkało mnie to dość późno… ale nie można mieć wszystkiego - czytamy we wpisie gwiazdy.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości