Gwiazdy

"40 kontra 20". Tom i Amira przyłapani na gorącym uczynku. Do willi weszła tajemnicza singielka

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "40 kontra 20"

Tom najpierw flirtował z Dżoaną, a później namiętnie pocałował Amirę. Dziewczyny z glampingu dokładnie widziały, co się wydarzyło, więc wieść szybko się rozniosła wśród wszystkich singielek. Na dodatek do programu dołączyła kolejna, piękna brunetka. Kim jest?

"40 kontra 20". Co się wydarzyło w 8. odcinku?

Tom nie może się oprzeć urokowi pięknych pań. Jego relacja z Amirą staje się coraz bardziej intymna, jednak 44-latek nie szczędzi też czułości wobec Dżoany. Prawi jej komplementy i szuka okazji do przytulenia, co zdecydowanie nie podoba się Amirze.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W 8. odcinku programu Amira przyznała się Tomowi, że czuje się zagrożona i Dżoana jest dla niej konkurencją. Mężczyzna jej nie odpowiedział. Bez wahania chwycił ją i pocałował. Ich potajemne całusy tym razem zostały dostrzeżone przez dziewczyny z glampingu. Iza i Amelia były w szoku, gdy zobaczyły namiętne zbliżenie Toma i Amiry. Od razu pobiegły do części uczestniczek i wygadały się, co zobaczyły.

- O k***a! Tom lizał się, nie da się tego inaczej nazwać, z Amirą. Ona jak się zorientowała, to wbiegła do niego do willi - powiedziała podekscytowana Iza.

Natalia miała nadzieję, że mogłaby nawiązać z Tomem bliższą relację. Ta informacja przekreśliła jej plany.

- Nie chcę być taką kolejną. Skąd ja potem będę wiedziała, czy on to robi do mnie, czy do każdej. Skąd mogę wiedzieć, czy to jest szczere, czy nie. Nie płaczę nad nim, tylko nad tym, że znowu sobie pozwoliłam dopuścić do siebie zbyt blisko - wyznała zapłakana Natalia. - W willi każda liczyła na coś - dodała.

- Ten pocałunek zniszczył światopogląd miłosny niektórych osób - skomentowała 39-letnia Izka.

Natalia przekazała nowinę Dżoanie. - Amira przyszła i powiedziała, żeby dziewczyny nikomu nie mówiły. Uważam, że jeżeli ona tak zrobiła, to dlaczego wszyscy nie mają o tym wiedzieć - podkreśliła Natalia.

Dżoana nie ukrywa, że Tom wiele stracił w jej oczach i rozważa, by niedługo wyprowadzić się z willi i przenieść się na glamping. Z kolei Amira obawia się, że koleżanki będą przeciwko niej, bo jako pierwsza pocałowała się z Tomem. Czy zazdrość i rywalizacja o mężczyznę wezmą górę nad kobiecą solidarnością?

"40 kontra 20". Maja - nowa uczestnika. Kim jest?

Podczas wieczornej imprezy nad basenem, kiedy wszyscy plotkowali o pocałunku Toma i Amiry, w greckiej posiadłości pojawiła się nowa, tajemnicza kobieta. Kim jest?

Maja ma 37 lat i jest właścicielką escape roomu. Tworzenie scenariuszy do pokoi zagadek to jej wielka pasja. Ma głowę pełną pomysłów i wie, jak realizować je z sukcesem.

Ukończyła dwa kierunki - studia o specjalizacji dziennikarskiej oraz filozofię. Sama o sobie mówi wprost, że jest bardzo inteligentna. Obecnie uczy się kilku języków obcych. Fascynują ją relacje międzyludzkie, ekonomia, filozofia, geopolityka i ekologia. Cieszy się życiem i podróżuje.

Maja kocha obracać się w środowisku mądrych ludzi, z którymi może prowadzić ciekawe rozmowy. Codziennie stawia na rozwój i stara się być lepszym człowiekiem na różnych płaszczyznach. Od kilku lat jest singielką i wciąż nie może odnaleźć prawdziwej miłości. Czy w programie "40 kontra 20" znajdzie tego jedynego?

"40 kontra 20". Maja Źródło: mat. prasowe
"40 kontra 20". Maja Źródło: mat. prasowe

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości