Gorące tematy

Kanał informacyjny Ukraina 24 w Playerze - dostępny bez opłat i logowania

Gorące tematy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Player.pl
Ukraina24

Ukraina 24 to największa ukraińska telewizja informacyjna. Dostęp do niej umożliwił Player.pl. Można ją oglądać za darmo i bez logowania. Dzięki temu Ukraińcy w Polsce mogą śledzić rozwój wydarzeń w ich kraju w ojczystym języku.

Ukraina 24 w Polsce

W związku z rosyjską inwazją na Ukrainę kolejne firmy i instytucje przyłączają się do wsparcia bezprawnie zaatakowanego kraju. Serwis Player.pl udostępnił na swojej platformie telewizję Ukraina 24. Jest to główny kanał informacyjny na Ukrainie tworzony przez zespół profesjonalistów i gwiazd dziennikarstwa. Dostarcza najważniejsze informacje przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wśród zaproszonych gości można znaleźć liderów opinii, przedstawicieli administracji rządowej oraz opozycji.

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Serwis podkreśla, że telewizja przekazuje najświeższe informacje – serwisy, programy informacyjne i studyjne ze znanymi politykami i ekspertami, a także autorskie i wywiady na wyłączność.

Ukraina 24 - gdzie oglądać?

Dostęp to telewizji Ukraina 24 jest bezpłatny i nie wymaga logowania. Kanał informacyjny jest dostępny pod tym adresem. Dzięki temu Ukraińcy w Polsce mogą śledzić rozwój wydarzeń w ich ojczystym języku.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości