Mateusz Zielonka

  Mateusz Zielonka

  W kuchni Dzień Dobry TVN Mateusz Zielonka, zwycięzca szóstej edycji programu MasterChef, przygotował menu śniadaniowo-obiadowe. Oczywiście, na końcu pojawił się też deser :) Co powiecie na brioszkę z pastą z awokado, jajkiem i granatem, burgera z kurkami i morelami oraz tartę z sezonowymi owocami?

  Chipsy, orzeszki, słone paluszki i napoje gazowane. To typowy zestaw kibica. Mateusz Zielonka w kuchni Dzień Dobry TVN udowodnił, że kibicować można zagryzając pyszne, ale przede wszystkim zdrowe przekąski np chrupiącą cieciorkę czy frytki z buraków w pakorze. Co Wy na to?

  Zwycięzcą 3. edycji programu MasterChef Junior został Bartosz Kwiecień. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotował dla nas jajko z kawiorem. W studiu towarzyszył mu Mateusz Zielonka – triumfator 6. edycji MasterChefa dla dorosłych.

  O dzisiejszej pogodzie Maciej Dolega opowiadał z Duszników - Zdrój. W malowniczej, zimowej miejscowości nasz prezenter spotkał się z Mateuszem Zielonką, zwycięzcą ostatniej edycji Masterchefa. Kucharz wolne chwile lubi spędzać w swoich rodzinnych stronach, na Dolnym Śląsku. Co u Mateusza było pierwsze, miłość do gotowania czy do gór?

  Magda Gessler twierdzi, że od samego początku wiedziała kto wygra. A Wy, macie swojego murowanego faworyta na dzisiejszy finał? Który z naszych gości zostanie dziś zwycięzcą MasterChefa: Damian Sobek, Mateusz Güncel czy Mateusz Zielonka? Piszcie i oglądajcie dziś o 20.00 w TVN!