Marcin Prokop i Dorota Wellman

  Marcin Prokop i Dorota Wellman

  W piątek w Dzień Dobry TVN: sprawdzamy co kryje się za podwyżką cen masła, a potem pokazujemy jak zrobić je samodzielnie. W programie także: Małgorzata Rozenek-Majdan - czy zawsze wygląda perfekcyjnie i, czy w pracy odwiedza ją mąż? Oprócz tego: jak makijażem wymodelować sobie twarz? A potem: jak zaskoczyć gości weselnych? U nas ludzie, którzy zdecydowali się nakręcić film z nocy poślubnej. Bądźcie z nami już od 8:00! Zapraszają Dorota i Marcin.

  Czwartek w Dzień Dobry TVN: w tym jesteśmy mistrzami! Czesław Mozil i Rafał Madajczak i tym, dlaczego Polacy zawsze mówią: "jakoś to będzie". W programie także dziewczyny, które nigdy nie zawodzą fanów, czyli Frele i światowy hit Internetu po śląsku. Oprócz tego Monika Miller - na co może pozwolić sobie wnuczka premiera? A także: na co mogą pozwolić sobie artyści w kuchni, czyli Olga Bończyk i Robert Kudelski w pojedynku na placki ziemniaczane. Zaczynamy o 8:00! Spędźcie poranek z Dorotą, Marcinem i ich gośćmi! :-)

  W środę w Dzień Dobry TVN: czy można przekarmić kogoś z miłości? Tylko u nas chłopiec, który w wieku 11 lat ważył prawie 200 kg! W programie także: jak wygląda życie seksoholików? A także: byli daleko za granicą. Tam przekroczyli swoje granice. Joanna Przetakiewicz, Marta Wierzbicka, Dorota Gardias, Tymon Tymański, Michał Piróg i Antoni Pawlicki o udziale w Azja Express. Czekamy na Was od 8:00. Zacznijcie Dzień Dobry z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: "Kto odpowiada za jej śmierć?" - czyli nowi świadkowie w sprawie Magdaleny Żuk. Co po czterech miesiącach od tego tragicznego zdarzenia odkryli dziennikarze "Superwizjera"? W programie także: kulisy serialowego hitu "Diagnoza". Magdalena Popławska i Adam Woronowicz o tym, jak realistycznie zagrać lekarza. A także: Alicja Napiórkowska zmienia styl Polek i pomaga im przejść zewnętrzną i wewnętrzną metamorfozę. Program poprowadzą Marcin Prokop i Dorota Wellman. Zapraszamy już od 8:00!

  Zaczynamy tydzień z Dzień Dobry TVN! W poniedziałek: niezwykłe kreacje z balu Fundacji TVN. Oraz nowo królujący Mister Polski. Jak wygląda najpiękniejszy mężczyzna w naszym kraju? Oprócz tego: dzieci, które dotknęła reforma szkoły. Jak sobie radzą pierwsi po 18 latach siódmoklasiści? A także: to czym zaskoczymy i zachwycimy Was w nowym sezonie. Agnieszka Cegielska spotka się z ludźmi, którzy żyjąc Naturalnie żyją pełnią życia. Alicja Napiórkowska pomoże kobietom zgłaszającym się do nas przejść zewnętrzną i wewnętrzną metamorfozę. A Michał Piróg udowodni, że bycie eko ma same zalety! Dzień Dobry TVN jutro o 8:00! Zapraszają Dorota i Marcin!

  Wczoraj w Uniejowie było słychać szczęk oręża, a dziś - jak mówi Marcin Prokop - słychać szczęk naszych szczęk, ponieważ nagle temperatura spadła i zrobiło się zimno. Zapewniamy jednak, że z Dorotą i Marcinem sprawimy, że słońce do nas wróci. Prowadzący Dzień Dobry Wakacje mają swoje sposoby... :-)

  W pierwszy weekend lipca jesteśmy, razem z Dorotą i Marcinem, w Uniejowie. Panuje tu gorąca atmosfera, nie tylko za sprawą prowadzących Dzień Dobry Wakacje, którzy przywieźli ze sobą do Uniejowa sporo słońca, ale przede wszystkich za sprawą tutejszych wód geotermalnych. Zaledwie kilka lat temu Uniejów otrzymał status miejscowości uzdrowiskowej, a od 2008 działają tutaj Termy Uniejów z gorącymi solankami leczniczymi. Zobaczcie z czego jeszcze słynie Uniejów, malownicze miasto położone nad Wartą.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN w Uniejowie. A w programie: Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnej drodze do bycia lady. Pokażemy też przygotowania do Wielkiego Meczu w słusznej sprawie. W programie także: niezwykła kobieta - Irena Santor o byciu doktorem honoris causa! Tylko u nas: portorykańska gwiazda Luis Fonsi. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Doroty Wellman i Marcina Prokopa.

  Zapraszamy na sobotni poranek z Dzień Dobry Wakacje w Uniejowie. A w programie: Beata Poźniak prosto z Hollywood, z Mikołajem Roznerskim i Antonim Palickim porozmawiamy o najnowszej komedii Juliusza Machulskiego, a Sławomir zabierze nas na przejażdżkę z zespołem Feel, zaś na naszej scenie wystąpi Patrycja Markowska. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy w imieniu Doroty Wellman i Marcina Prokopa.

  W imieniu Doroty Wellman i Marcina Prokopa zapraszamy na weekend z Dzień Dobry Wakacje do Uniejowa! Bądźcie z nami w sobotę i niedzielę od 8:30! Naszymi gośćmi w programie będą m.in.: Patrycja Markowska, Mikołaj Roznerski, Beata Poźniak, Patryk Kumór i Radosław Majdan.

  Dzień Dobry Wakacje! Na najbliższy weekend (1-2 lipca) do Uniejowa i przed telewizory zapraszają Was Dorota Wellman i Marcin Prokop. Bądźcie z nami w sobotę i niedzielę od 8:30! :-) Nasze główne studio w Uniejowie znajdzie się w pobliżu Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, ale będziemy też, razem z Ulą Chincz i Filipem Chajzerem, przy termach w Uniejowie. Zapraszamy!

  To ostatni program Doroty Wellman i Marcina Prokopa w tym sezonie. Dlatego prowadzący Dzień Dobry TVN podziękowali w studiu tym, bez których nie byłoby tego programu i wszystkim widzom, którzy byli z Dzień Dobry TVN przez ostatni rok. DZIĘKUJEMY WAM!!! A "para błazenków i telewizyjnych wariatów" przytula Was do swojego serca!!! Będziecie za nimi tęsknić?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer i Ula Chincz w miejscu, w którym pary mogą spełnić swoje najskrytsze fantazje! A jakie są intymne marzenia Polek? O tym prof. Andrzej Depko. Oprócz tego: syndrom martwych pośladków - zobacz czy to popularne schorzenie dotyczy także ciebie. A na koniec: po 14 latach wraca do muzyki Kaja Paschalska o swojej karmie!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: gorący temat dla Rzecznika Spraw Obywatelskich, czyli szpital psychiatryczny jako przechowalnia dla przestępców? Następnie: czarna lista rynku nieruchomości - jakie mieszkania spotykają się z najmniejszym zainteresowaniem? W programie także: Manhattan i Central Park z wysokości 10 tysięcy stóp. W Nowym Jorku odwiedzimy Polaka, które wyjątkowe zdjęcie zostało uznane za najlepsze na świecie. Bądźcie z nami od 8:00!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: metamorfoza roku Agnieszki Włodarczyk - co i dlaczego zmieniła w swoim życiu? W programie także: nie mogła mieć konia, więc wytresowała krowę! Oprócz tego: podstępna choroba, która dotyka kobiety marzące o macierzyństwie, czyli dlaczego tak trudno zdiagnozować endometriozę? A na koniec: muzyczna bomba - Nick Sinckler w wersji po polsku! Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  Czwartek z Dzień Dobry TVN: dzwonił tam aż 26 razy i udało się. Łukasz Jemioł o tym, co ważnego chciał powiedzieć na antenie pewnego popularnego radia. Następnie: potrafiła za nim pojechać na koniec Polski - Magda Gessler i Rafał Sonik o przyjaźni, która dodaje skrzydeł. Oprócz tego: Piotr Stramowski o tym, jak zmienił swój styl odkąd poznał żonę Kasię. A na koniec: hit na wakacje, czyli Margaret w cypryjskim słońcu i na naszej scenie! Bądźcie z nami w czwartek od 8:00!

  W środę w Dzień Dobry TVN: supermodnie w supermarkecie. Jak ładnie i tanio ubrać się w takim sklepie? Oprócz tego: Wiktoria Ozga-Szustkowska - aktywna przyszła mama. A także: szybki refleks, celna puenta. Jak w pojedynku na słowa zostać mistrzem riposty? W programie także: Mikołaj Rey i Izrael na talerzu. Oraz najlepsza policjantka wśród kulturystek - spotkanie z nową Mistrzynią Polski. Bądźcie z nami już od 8.00. Zapraszają Marcin Prokop i Dorota Wellman.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: limuzyną do kościoła! Dlaczego współczesna komunia to mały ślub? I co jeszcze są w stanie zrobić w tym dniu rodzice? Oprócz tego: Alan Ames - nawrócony gangster i człowiek, który widział Chrystusa. Spotkamy się z człowiekiem, który uzdrawia w Imię Boże. A także: wymarzone zajęcia nastolatka: pracować przy grach komputerowych i jeszcze na tym zarabiać. Dzień Dobry TVN już jutro od 8.00. Spędź poranek z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: troje dzieci i 20 kg więcej. Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała, jak wraca do formy sprzed ciąży. Oprócz tego: home sweet home, czyli jak mieszkanie własnej mamy może zainspirować do stworzenia swojego miejsca na Ziemi. W programie także: granica obrony koniecznej - jakie masz prawa broniąc się przed bandytą we własnym domu? A także: idealne na lato, ale nie dla każdego. Kaja Śródka o tym, kot może, a kto powinien unikać białych spodni. Bądźcie z nami już od 8.00!

  Czwartek w Dzień Dobry TVN: praca, o której krążą legendy. Jaka jest prawda o seksworkingu? W programie także: świece, naga kobieta i Michał Baryza. Model o życiowym planie B. A także: Ewa Chodakowska i energia zmiksowana w zdrowym koktajlu! Zaczynamy o 8.00! Bądźcie z nami!

  W środę w Dzień Dobry TVN: na żywo włoska bomba rewolucji seksualnej i politycznej. Kto nie pamięta słynnej Ciccioliny będzie mógł ją sobie u nas przypomnieć. Oprócz tego: z Agentem twarzą w twarz - spotykamy się ze zwycięzcą programu! A także: dziecięce smaki rosyjsko-francuskie, czyli Mikołaj Rey i jego gość Sasza. A także gorący temat: pytamy Polaków o najskuteczniejsze metody zapobiegania ciąży.

  Poniedziałek w Dzień Dobry TVN: bulwersująca sprawa w jednym z holenderskich banków nasienia. Spotykamy się z Polakiem, kort zbadał sprawę 200 dzieci mających tego samego biologicznego ojca. W programie także John Godson - zmienił pracę posła na pacę nigeryjskiej roli. A Renata Beger, Paweł Poncyliusz o tym jak wygląda ich życie po polityce. A także Katarzyna Dacyszyn - jak wygląda jej życie po tym jak stalker oblał ją kwasem?

  W środę w Dzień Dobry TVN: Mikołaj Rey i jego przewodnik po brazylijskich smakach, czyli kuchenna bossa nova. Oprócz tego: Agnieszka Rylik i najważniejsze chwile jej życia. Ray Allen - gwiazda NBA, a także kumpel Michaela Jordana. W programie zobaczycie także trójwymiarowe dzieła sztuki. Naszym gościem będzie Mistrzyni Europy w stylizacji paznokci. Z Warszawy do Poznania w 23 minuty?! Poznacie Polaków, którzy pracują nad kolejką przyszłości nazywaną "samolotem bez skrzydeł". Bądźcie z nami w środę od 8:00!

  Jutro w DDTVN | Muzyka łączy ... partnerki Michała Wiśniewskiego jednym głosem na wspólnym koncercie. Mezo - biega czatuje i wyśpiewuje swoją życiówkę! Poznamy także położnika uwielbianego przez kobiety, a Filip Chajzer odwiedzi fabrykę "bojowych pluszaków"! Zaczynamy o 8.00!

  Piątek w Dzień Dobry TVN: opalenizna już przed pierwszą komunią - czy rządowy projekt zakazujący solarium dla nastolatków pomoże zapobiec rakowi skóry? Oprócz tego: piękno natury ukryte w drewnie, czyli kolejny pomysł na oryginalne mieszkanie. W programie także: jak zaczarować miłość? Wszystko o czarach dla zakochanych. A także: czy wypalenie zawodowe może odprowadzić do choroby lub śmierci? Historia człowieka, kory zawalczył o swoje zdrowie. Zaczynamy punktualnie o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: Luis Trigo - kiedyś 200-kilogramowy mężczyzna. Teraz - trener personalny. Kulisy przemiany, która podbiła internautów na całym świecie. Oprócz tego: pełne smaczków spotkanie. Adam Zdrójkowski i Leon Myszkowski - czy zagotowali się podczas swojego gorącego pojedynku? W programie także: Filip Chajzer spotyka na swojej drodze mlekomaty, książkomaty i kaczkomaty. Czemu służą uliczne wynalazki? A także: Pascal Brodnicki - kucharz, który jest ciągle w kulinarnej trasie. Bądźcie z nami od 8:00!

  W środę w Dzień Dobry TVN: Bayer Full w wersji junior, czyli zespół dzieci Sławomira Świerzyńskiego. U nas ze swoim znanym tatą. Oprócz tego: Deep Purple - rockmani jako rock and rollowi tatusiowe. Na co nie pozwalają swoim dzieciom? A na koniec inspiracja dla każdego, kto marzy o pszczołach na balkonie. Zobaczcie niezwykłych łowców miodu i ich pasiekę na wysokościach. Bądźcie z nami od 8:00!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: to nie scena z filmu akcji ani z akcji Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw o psychofance, która zaatakowała jego dom. W programie także: jest nią między innymi córka Willa Smitha. A kim są w Polsce it girls? Dziewczyny, które chce się naśladować. Oprócz tego mężczyzna, przed którym kobiety rozbierają się same. Jesteśmy w pracowni wyjątkowego gorseciarza. A także mroczna strona artysty - Tomasz Sętowski, którego obrazy ma między innymi Królowa Elżbieta, szczerze o swoim uzależnieniu od ruletki.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: Magdalena Schejbal i dzień z życia aktorki. Omenaa Mensah i tajemnica, którą skrywa pod ubraniem. W programie także Nelly Rokita uczy dzieci angielskiego. A Jakub Herfort debiutuje z płytą tuż po wygraniu "Mam Talent". A także: 33-latek, który tylko 13 lat w swoim życiu nie wspinał się. Adam Bielecki o swoich zawodowych i życiowych Mount Everestach. Bądźcie z nami już od 8.00!