Magda Nabiałczyk

  Magda Nabiałczyk

  Niedawno Piotr obchodził 50-te urodziny, świętowali też 10-tą rocznicę ślubu. W Dzień Dobry TVN: Piotr i Agata Rubikowie z córkami - Heleną i Alicją. Jak wygląda codzienne życie w rodzinie Rubików? Czy dziewczynki interesują się muzyką i zamierzają iść w ślady ojca, czy raczej ich zainteresowania zmierzają w zupełnie innym kierunku?

  Biologicznie wciąż jest mężczyzną, ale w domu będzie funkcjonować jako mama. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy, spodziewające się dziecka Kasię Gauzę: "Jest dobrze. (...) Okazało się, że to społeczeństwo, które w komentarzach internetowych wydaje się strasznie złe, okazało się całkiem akceptujące" i jej partnerkę Aleksandrę Knapik: "Takiego Michała w męskim stroju to było bardzo mało i raczej w naszym środowisku to była sensacja i się mówiło, że Gauza w cywilu".

  Od niemal roku lekarze mogą przepisywać pacjentom medyczną marihuanę, ale tego nie robią. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego medycznej marihuany nadal nie ma w polskich aptekach? W Studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z dr. Markiem Bachańskim, Kamilem Sipowiczem i Aleksandrą Pezdą, dziennikarką i publicystką, autorką książki „Zdrowaś Mario. Reportaże o medycznej marihuanie”.

  W środę w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Rademeneza. Freestyler opowiedział nam wówczas o swoim projekcie 100DNINAFREE. Przez 99 dni Rademenez nagrywał freestyle rap z różnych miejsc w Polsce. W czwartek, w setny dzień projektu raper postanowił pobić rekord Polski. Rademenez rapował nieprzerwanie przez 4 godziny. Zobaczcie, czy mu się udało!

  Katarzyna Dziedzic została - jak mówi - dotkliwie pobita przez swojego partnera. W wyniku jego ataku doznała m.in. złamania czaszki i otwartych ran twarzy. Kobieta upubliczniła fakt pobicia w internecie. Dlaczego się na to zdecydowała? Co dokładnie stało się tuż przed i w trakcie ataku? Jak Pani Katarzyna poznała swojego partnera? Kiedy zaczęło się między nimi psuć? Z Panią Katarzyną rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Magda Nabiałczyk. A jak były partner kobiety komentuje wydarzenie, o którym teraz jest głośno? Czuje się winny?