Materiał promocyjny

Seria JBL Quantum to idealny sprzęt dla wszystkich graczy. Sprawdź, jakie słuchawki, bądź głośniki wybrać

Mężczyzna grający w grę komputerową
Seria JBL Quantum
Źródło: Materiały prasowe
Gry komputerowe są świetnym umilaczem czasu, jednak wówczas, kiedy nie mamy odpowiedniego sprzętu, mogą frustrować. Każdy detal jest istotny dla przebiegu rozgrywki, dlatego też jakość dźwięku ma niebagatelne znaczenie. Teraz naprzeciw potrzebom graczy wyszła marka JBL. Jej seria gamingowa JBL Quantum sprosta oczekiwaniom każdego gracza.

Nowa seria JBL Quantum

Bez wątpienia dźwięk to bardzo istotna część rozgrywki. Dzięki ścieżce dźwiękowej można się wczuć w klimat świata gry, natomiast przez słyszane odgłosy gracz może błyskawicznie namierzyć zbliżającego się przeciwnika. Z tego powodu każdy gamer potrzebuje dobrego sprzętu audio – słuchawek albo głośników komputerowych. Idealnym wyborem będzie seria JBL Quantum, która została zaprojektowana z myślą o graczach. W tej chwili obejmuje osiem modeli słuchawek: JBL Quantum 50, JBL Quantum 100, JBL Quantum 200, JBL Quantum 300, JBL Quantum 400, JBL Quantum 600, JBL Quantum 800 i JBL Quantum One oraz jeden model głośników komputerowych - JBL Quantum Duo.

Innowacyjne rozwiązania techniczne JBL Quantum ułatwiają grę i spełniają udogodnienia graczy - zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Otóż wszystkie modele słuchawek z tej serii są wyposażone w wyjątkowe brzmienie JBL QuantumSOUND Signature, które pozwala na zintensyfikowanie wrażeń w grze. Dzięki niemu można mieć wrażenie, że jest się w samym centrum akcji, ponieważ dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie. Poza tym pozytywne opinie zbiera również mikrofon w słuchawkach z serii Quantum, który jest niezwykle wygodny, funkcjonalny i doskonale zbiera dźwięk, ale w prosty sposób można go także wyciszyć.

Sprzęt jest zgodny z konsolami Xbox™, PlayStation™ i Nintendo Switch™, urządzeniami mobilnymi, urządzeniami Mac oraz VR. Ponadto zestawy słuchawkowe są kompatybilne z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic, czyli są w pełni zgodne z natywnym systemem dźwięku przestrzennego wbudowanym w komputery z systemem Windows 10 i konsolami Xbox™ ONE.

Słuchawki z serii gamingowej JBL Quantum

JBL Quantum One to przewodowy, wokółuszny, profesjonalny zestaw słuchawkowy USB do gier. Jest wyposażony w śledzenie ruchu głowy JBL QuantumSPHERE 360™, co zapewnia profesjonalne pozycjonowanie dźwięku 3D. Zaprojektowany do precyzyjnego pozycjonowania dźwięku zestaw JBL QuantumSOUND Signature zapewnia znakomitą krzywą dźwięku dzięki 50 mm przetwornikom z certyfikatem Hi-Res. Z kolei odłączany, kierunkowy mikrofon z funkcją "voice focus" umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami, tłumienie szumów i wyciszenie, a także jest wyposażony w certyfikowane przez DISCORD pokrętło balansowania dźwięków czatu i gry. Jego cena to 1129 zł.

JBL Quantum One
JBL Quantum One

JBL Quantum 800 to bezprzewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z funkcją Aktywnej Redukcji Hałasu i łącznością Bluetooth 5.0. Zapewnia przewagę nad przeciwnikiem dzięki precyzyjnemu przestrzennemu pozycjonowaniu dźwięku, bezstratnej funkcji bezprzewodowej 2,4 GHz, łączności Bluetooth i aktywnej redukcji zakłóceń. Lekkie piankowe nausznice zapewniają komfort noszenia, a bateria wystarcza nawet na 14 godzin gry. Ponadto mikrofon z funkcją "voice focus" umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami dzięki systemowi czatu dla graczy z certyfikatem DISCORD. Sugerowana cena detaliczna to 899 zł.

Nowością jest bezprzewodowy, douszny model JBL Quantum 50 z suwakiem głośności, wyciszeniem mikrofonu i przyciskiem wielofunkcyjnym do obsługi połączeń i muzyki. Choć został stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych, jest zgodny ze wszystkimi platformami. Jest także wyposażony w technologię Twistlock™, która zapewnia komfort i stabilność podczas długich sesji użytkowania. Sugerowana cena detaliczna to 139 zł.

Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 100 jest przewodowy, wokółuszny i ma odłączany mikrofon. Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier. Quantum 100 pozwala doskonale słyszeć towarzyszy broni i przeciwników, a odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją "voice focus" i wyciszaniem pozwala być doskonale słyszanym. Jego cena to 179 zł.

Model JBL Quantum 200 również jest przewodowy i wokółuszny, jednak ma podnoszony mikrofon na wysięgniku, który jest wyposażony w funkcję „voice focus”. Zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, a piankowe nausznice z pamięcią kształtu pozwalają na wielogodzinną grę w komfortowych warunkach. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i są odporne na zużycie. Sugerowana cena detaliczna to 269 zł.

Hybrydowy przewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy JBL Quantum 300 z podnoszonym mikrofonem wyposażono w zdejmowaną piankową nakładkę, co ułatwia utrzymanie mikrofonu w czystości. Warto zaznaczyć, że dzięki zaawansowanym algorytmom i dodaniu dźwięku dochodzącego z góry, technologia JBL QuantumSURROUND™ wspomagana przez oprogramowanie komputerowe JBL QuantumENGINE tworzy niewiarygodnie realistyczną przestrzenną scenę dźwiękową i zapewnia przewagę nad przeciwnikiem. Sugerowana cena detaliczna to 359 zł.

Sprzęt JBL Quantum 400 jest wokółuszny i posiada pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry. Ten zestaw słuchawkowy jest także wyposażony w mikrofon na wysięgniku z funkcją „voice focus”, certyfikat DISCORD oraz pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry. Jest kompatybilny z komunikatorem TeamSpeak i innymi. Dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND™ i DTS wciągające doznania dźwiękowe w grach można personalizować. Sugerowana cena detaliczna to 449 zł.

Z kolei JBL Quantum 600 to bezprzewodowy, 2,4 GHz, wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z dźwiękiem przestrzennym. Posiada mikrofon na wysięgniku z funkcją "voice focus" oraz pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry z certyfikatem DISCORD. Osłonięte skórą piankowe nausznice z pamięcią kształtu zapewniają komfort, a 14 godzin pracy na baterii umożliwia bezprzewodowe, długie sesje gry. Sugerowana cena detaliczna to 669 zł.

JBL Quantum 800
JBL Quantum 800

Głośniki z serii JBL Quantum

W serii JBL Quantum znajdują się także głośniki do gier komputerowych, które dostarczają doskonałe brzmienie zwiększające możliwości gracza. JBL Quantum Duo są wyposażone w opatentowane przez JBL rozwiązania dźwięku przestrzennego do gier i technologię Dolby Digital. Poza tym ten sprzęt można dodatkowo ulepszyć efektownym oświetleniem, które wciąga w akcję. Sugerowana cena detaliczna to 719 zł.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Filmy inspirowane grami komputerowymi podbijają Hollywood

Filmy inspirowane grami komputerowymi podbijają Hollywood
Źródło: x-news

Autor: Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości