Styl życia

"Lego Masters" - program o budowaniu, relacjach i cierpliwości. "Będzie to niezwykle pyszna sałatka z kolorowych klocków"

Styl życia

Reporter:
Daria Pacańska
LEGO MASTERS

"Lego Masters" to program dla fanów tworzenia niezwykłych budowli z klocków. Drugi sezon rusza 5 listopada, poprowadzi go niezmiennie Marcin Prokop, a w jury obok Oli Mireckiej zasiądzie Kamil Bednarek. Co nowego czeka widzów? Plan programu odwiedziła redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl Daria Pacańska.

2. sezon "Lego Masters"

Kolejny sezon programu "Lego Masters" przyniesie wiele zmian. Trudniejsze zadania dla uczestników, różnorodność, bardzo dużo emocji i wyzwań. Do tego zmiana w składzie jury.

- To wszystko będzie dużo bardziej dynamiczne, ponieważ zupełnie zmienił się sposób realizacji, zmieniły się zadania, jest ich więcej, są bardziej różnorodne. Uczestnicy są też niezwykle ciekawi i z zupełnie innych światów pochodzący, więc będzie to niezwykle pyszna sałatka z kolorowych klocków - wyznał prowadzący Marcin Prokop.

"Lego Masters" to także program o budowaniu relacji, o wytrwałości i cierpliwości. Tworzenie budowli bardzo często trwa długie godziny. Uczestnicy muszą więc wykazać się wielkim spokojem i opanowaniem.

- Presja czasu i stres związany z tym, że to wszystko jest nagrywane, że budują tak naprawdę na oczach wielu ludzi. Sam proces kreatywny jest bardzo skomplikowany, właśnie pod tym względem, że wszyscy patrzą ci się na ręce - podkreśliła jurorka Ola Mirecka.

Kamil Bednarek nowym jurorem "Lego Masters"

Kamil Bednarek został jurorem drugiej edycji programu "Lego Masters". Razem z Olą Mirecką będzie oceniał budowle uczestników. Choć nie ma doświadczenia w budowaniu klocków, to zwraca szczególną uwagę na walory wizualne.

- Kamil opiera się przede wszystkim na swoich wrażeniach estetycznych, a nie na umiejętności budowania, bo jest, tak ja ja zresztą, w tej kwestii amatorem. Ola jest profesjonalistką i to ona spogląda na palce uczestników pod kątem techniki budowania, zastosowanych rozwiązań - wyjaśnił Marcin Prokop.

- Kamil jest bardzo ciepłym i pozytywnym człowiekiem, więc ta współpraca była od razu bardzo przyjemna - dodała Ola Mirecka.

Podkreśliła także, że oboje doskonale się uzupełniają, bo ona zwraca szczególną uwagę aspekty techniczne, a wokalista świetnie sprawdza się w ocenianiu walorów artystycznych i w kontakcie z widzem.

Zobacz także:

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: materiały promocyjne TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości