Filmy w TVN7 w nadchodzącym tygodniu. Co warto obejrzeć?

Filmy w TVN7 w nadchodzącym tygodniu. Co warto obejrzeć?
Źródło: Dzień Dobry TVN
100-lecie legendarnej wytwórni filmowej! Kultowe produkcje i ikony kina
100-lecie legendarnej wytwórni filmowej! Kultowe produkcje i ikony kina
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Wampiry w filmach i serialach…
Wampiry w filmach i serialach…
Nowy film o Whitney Houston
Nowy film o Whitney Houston
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Kobiety w filmie
Kobiety w filmie
Wielki powrót filmowych hitów
Wielki powrót filmowych hitów
Historie oparte na faktach
Historie oparte na faktach
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
Spektakularne kostiumy filmowe
Spektakularne kostiumy filmowe
1994 – rok kulturowy dla kina
1994 – rok kulturowy dla kina
Świąteczny nastrój jeszcze się udziela i to idealna okazja, aby wspólnie zasiąść przed ekranami. Co warto obejrzeć w TVN7 między 10 a 16 kwietnia? Nie zabawnie zabawnych momentów i chwil pełnych wzruszenia. To tez okazja, aby poznać historię Hulka, czy kolejną część przygód Harry'ego Pottera.

Poniedziałek 10 kwietnia w TVN7

"Papiery na szczęście" - odcinki 230 i 231

Odc. 230 - Beatka postanawia, że chce być ze Staszkiem, pomimo rad matki, która sugeruje jej skupienie się na sobie. Paulina dowiaduje, że jej córka planuje otworzyć butik z Patrykiem. Jest przeciwna temu pomysłowi - obawia się, że Patryk może wciągnąć Beatkę w swoje nielegalne interesy. Magda i Patrycja dowiadują, że Hela ma chłopaka i postanawiają odkryć, kim on jest. 

Odc. 231 - Mimo prób reanimacji Kazimierza przez Paulinę, nie udaje się uratować mężczyzny. Kobieta informuje o tym Alicję i prosi, aby przekazała wiadomość Konradowi. Jest to jednak niezwykle trudne zadanie. Tymczasem Beatka odwiedza ukochanego Staszka na budowie i prosi go o wybaczenie. To również nie będzie proste, gdyż mężczyzna nie potrafi znów zaufać narzeczonej, która od początku nie była szczera w sprawie Patryka. Wkrótce Staszek poznaje nową dziewczynę, a Patryk daje Beatce do podpisu dokumenty potrzebne do założenia wspólnej firmy. Przed Pauliną również stoi ciężka decyzja - czy wyjechać z Polski?

Film "Lejdis"

Ta komedia opowiada o zabawnym życiu czterech kobiet, które stawiają czoło niezliczonym przeciwnościom, gdyż rzeczywistość nie zawsze układa się zgodnie z ich planami. Bohaterki związane są ze sobą od dzieciństwa - przez lata wychowywały się wspólnie w jednej warszawskiej kamienicy, bawiły się na podwórku i uczęszczały do tej samej szkoły. Ich życia jednak psą diamteralnie różne: Łucja (Edyta Olszówka) jako samotna matka wychowuje dorastającego syna Szymka, pracuje jako nauczycielka biologii w katolickim gimnazjum i nieustannie angażuje się w związki z niewłaściwymi mężczyznami. Z kolei Korba (Anna Dereszowska) to uosobienie kobiecości sfrustrowanej niezadowalającą pracą. Monia (Magdalena Różczka) posiada wszystko, co potrzebne jest do szczęścia, lecz nie czuje się spełniona. Gośka (Izabela Kuna) zmagają się z niemożnością spełnienia największego marzenia - zostania matką.

Wtorek 11 kwietnia w TVN7

Film "Planeta singli 2"

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przechodzi przez poważny kryzys. Tomek, będący showmanem-celebrytą, nie zamierza się ustatkować, podczas gdy Ania pragnie poważnego związku. Jednocześnie pojawia się Aleksander, zafascynowany Anią milioner i właściciel aplikacji Planeta Singli, który jest przekonany, że romantyczna nauczycielka muzyki będzie dla niego idealnym partnerem.

Środa 12 kwietnia w TVN7

Film "Kac Vegas w Bangkoku"

W kontynuacji niezwykle popularnej komedii "Kac Vegas", główni bohaterowie Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) wyruszają do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianej nocy kawalerskiej w Las Vegas, Stu nie chce ryzykować kolejnych szaleństw i postanawia zorganizować spokojne i bezpieczne późne śniadanie przed ceremonią. Jednak życie nie zawsze toczy się zgodnie z planem. Choć to, co wydarzyło się w Vegas, pozostanie już tylko historią, to nadchodzące wydarzenia w Bangkoku wydają się po prostu nieprawdopodobne.

"Ślepnąc od świateł" - odcinek 2.

Kuba posiada znaczną ilość czystej kokainy. Dario jest w niebezpieczeństwie, ale nie zamierza się poddać bez walki. W międzyczasie, Kuba wciąż towarzyszy Stryjowi w nocnych wypadach, mających na celu odzyskanie pieniędzy. Jacek ma zamiar przejąć dobrze prosperujący klub w centrum miasta, nie obawia się przy tym używać siłowych rozwiązań. W tym czasie Kuba spotyka się ze swoją eks Pauliną. Serial będzie można obejrzeć na antenie po godz. 23:00.

Czwartek 13 kwietnia w TVN7

Film "Nagła Śmierć"

W finale pucharowych rozgrywek hokeja w Civic Arena w Pittsburgu, tysiące kibiców z zaciekawieniem obserwują wydarzenia na lodowisku. Pomimo obecności ochroniarzy, policjantów i strażaków, dochodzi do tragedii. Terrorysta (Powers Boothe) bierze zakładników, w tym amerykańskiego wiceprezydenta i małą dziewczynkę (Whittin Wright). Terrorysta żąda miliarda dolarów od rządu w zamian za uwolnienie zakładników. Włodarze nie mają skutecznego planu na sytuację kryzysową. Ojciec dziewczynki, Darren McCord, postanawia działać. Teraz jego córka i syn (Ross Malinger) są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Darren, nieuzbrojony i bez wsparcia, walczy nie tylko o swoich bliskich, ale również próbuje zapobiec tragedii.

Piątek 14 kwietnia w TVN7

Film "Chłopaki też płaczą"

Kompozytor Peter Bretter (Jason Segel) przez sześć lat był zakochany w swojej dziewczynie, telewizyjnej gwieździe Sarze Marshall (Kristen Bell). Tworzył muzykę do jej filmów i był zawsze u jej boku, mimo że pozostawał w cieniu jej sławy. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Sara zrywa z nim. Próbując o niej zapomnieć, Peter popada w coraz większy smutek i ma problemy ze zdrowiem. Aby wyleczyć złamane serce i odpocząć, spontanicznie wyjeżdża na Hawaje. Tam spotyka go jednak prawdziwy koszmar - w tym samym hotelu zatrzymuje się jego była dziewczyna oraz jej nowy chłopak, ekscentryczny i narcystyczny Aldous (RusselBrand). Udręki niespodziewanego towarzystwa łagodzi znajomość z Rachel (Mila Kunis), śliczną pracownicą hotelu

Sobota 15 kwietnia w TVN7

Film "Niesamowity Hulk"

"Incredible Hulk" to fantastyczna adaptacja filmowa opartej na kultowym komiksie o jednym z najbardziej znanych superbohaterów. Naukowiec Bruce Banner (Edward Norton) został przypadkowo napromieniowany i odtąd próbuje znaleźć lekarstwo, które pozwoli mu uwolnić się od niezwykłego stanu, w który wpada gdy doświadcza silnego stresu - zmienia się w gigantycznego zielonego mutanta Hulka. Choć naukowiec jest bliski odkrycia leku, wszystko może zostać zniszczone, gdy pojawia się tajemniczy potwór, który przewyższa jego siłę. Ponadto, armia próbuje schwytać zielonego kolosa, aby wykorzystać jego moc do własnych celów. Banner musi się zdecydować - czy pozostać zwykłym naukowcem, czy uwolnić ogromną siłę,

Niedziela 16 kwietnia w TVN7

Film "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 1"

Harry, Ron i Hermiona podejmują się niebezpiecznej misji, aby odnaleźć i zniszczyć horkruksy, w których kryje się tajemnica siły Voldemorta. Bez wsparcia z zewnątrz i ścigani jak nigdy dotąd, muszą polegać tylko na sobie, a Siły Ciemności nieustannie próbują ich rozdzielić. Ich zadaniem jest zniszczenie horkruksów, które stanowią źródło zniszczenia i nieśmiertelności Voldemorta. Trójka bohaterów musi zmierzyć się z tym wyzwaniem, nie mogąc polegać na pomocy innych, a ciemne siły czające się wokół nieustannie dążą do ich rozdzielenia.

Film "Na skraju jutra"

Rasa obcych, znana jako Mimiki, przeprowadza bezlitosny atak na Ziemię, szerząc się niczym rój pszczół i niszcząc całe miasta. Pozostawia przy tym za sobą miliony ludzkich ofiar. Podpułkownik Bill Cage (w tej roli Tom Cruise) zostaje wplątany w samobójczą misję. Cage ginie podczas akcji, zabijając jednego z obcych, ale budzi się następnego dnia, w momencie swojej śmierci. Zmuszony jest walczyć i umierać w nieskończoność. Wszystko przez kontakt z kosmitą, który spowodował, że wpadł w pętlę czasu, tym samym skazując go na przeżywanie w kółko tej samej brutalnej walki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Halfpoint Images/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości