Trzylatek zareagował błyskawicznie. Niebezpieczną sytuację nagrała kamera

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
edziecko.pl
Jak kontrolować dziecko w sieci?
Jak kontrolować dziecko w sieci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

W trakcie zabawy z małymi dziećmi wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, żeby wydarzyła się tragedia. Jedną z takich sytuacji nagrała kamera tiktokerki. Na szczęście w porę zareagował trzylatek, który wykazał się dużą czujnością.

3-latek pomógł młodszemu bratu

Zdarza się, że w ferworze zabawy rodzice tracą czujność i mogą przeoczyć niebezpieczne sytuacje. Na platformie pojawił się film, który zyskał ogromną popularność, ale powinien być też przestrogą.

Nagranie zostało obejrzane aż 18 milionów razy. Pokazuje trzylatka, który bawi się z mamą i młodszym bratem. Nagle chwyta za głowę chłopca i wyciąga mu coś z buzi. Okazało się, że czujny brat zauważył, że maluch włożył sobie kawałek plastiku do ust.

Internauci zachwyceni reakcją 3-latka

Grace zdecydowała się udostępnić film, żeby przestrzec innych rodziców. Postanowiła też publicznie pochwalić swojego syna. - Gdy twój trzylatek dobrze radzi sobie jako starszy brat - napisała w opisie.

Wielu obserwatorów także postanowiło wyrazić swoją opinię o tym, co zrobił chłopiec. Większość z nich była pod wrażeniem reakcji chłopca. Żartowali, że w poprzednim wcieleniu z pewnością był ratownikiem.

- Mam wrażenie, że opiekuje się i dzieckiem, i mamą - napisano pod filmem.

- Czy możemy kupić starszemu bratu lody? Albo pelerynę? - pytała inna osoba.

- W kilka sekund z trzylatka stał się dorosłym. Nawet mina mu się zmieniła - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: JulPo/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości