Ta sama kobieta drugi raz spodziewa się trojaczków. "Odblokowany nowy strach"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
kobieta, która spodziewa się dziecka

Opieka nad małymi dziećmi to spore wyzwanie. Mimo to pewna mama, która już wychowuje gromadkę maluchów, zdecydowała się powiększyć rodzinę. Choć marzyła o jednym dziecku, to los zgotował jej niemałą niespodziankę. Kobieta spodziewa się trojaczków. Co więcej, to jej druga taka ciąża. Jak zareagowała na tę wiadomość?

Kobieta spodziewa się trojaczków

Pewna mama, która prowadzi profil na TikToku i posługuje się pseudonimem @mamato7_5here_2above ma piątkę dzieci. W jednym z zamieszczonych na platformie nagrań kobieta powiedziała, że pragnie powiększyć rodzinę. W dalszej części filmu wyznała, że to marzenie udało jej się spełnić i zaszła w ciążę, ale to, co usłyszała od lekarza wprawiło ja w osłupienie. - Moje ciało zdecydowało się przejść do drugiej rundy i ponownie mieć trojaczki - powiedziała w zamieszczonym na platformie nagraniu.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kobieta przy poprzedniej mnogiej ciąży urodziła tylko dwoje dzieci, trzeci maluch niestety zmarł. Warto dodać, że wszystkie jej pociechy nie mają jeszcze 5 lat.

Internauci okazują wsparcie

Film, który kobieta zamieściła na TikToku cieszy się ogromną popularnością i wywołał wśród internautów niemałe poruszenie. Pod postem swoim doświadczeniami oraz odczuciami dzieliły się inne mamy wieloraczków. "Jako mama trojaczków moje oczy zrobiły się ogromne i chyba na chwilę przestałam oddychać" - napisała jedna z komentujących osób. "Jako matka wieloraczków – jesteś superbohaterką" - dodała inna internautka. "Tutaj mama bliźniaków. Odblokowany nowy strach" - czytamy pod postem.

Kobieta otrzymała od internautów mnóstwo wsparcia, a także zapewnień, że na pewno sobie poradzi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Karl Tapales/Getty Images

Pozostałe wiadomości